reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny , jestem 3 dni po spodziewanej miesiączce. Z wczoraj test negatywny
1519915084-166c82addc968721-aaaaaa.jpeg
a dzisiaj taki :) chyba się udało :)
1519915105-7670325797a7a0cf-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Gratuluje ;-)
 
reklama
Dziękuje dziewczyny , mimo ze robiłam test po spodziewanej @ wychodziły negatywne , wie.mc nie tracić nadziei , dopóki okres nie przyjdzie zawsze jest szansa


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja wogole tak na początku nie mogłam się doczekać czy chłopiec czy dziewczynka [emoji23] teraz wizyta w poniedziałek a ja łapie się na tym że nawet nie myślę o tej płci [emoji23] z synem czułam że będzie chłopak. A teraz żadnych przeczuć czy chęci na jakąś konkretną płeć [emoji23] tym bardziej że mały powoli rozumie że jeszcze nie wiemy czy chłopiec czy dziewczynka. I już tak nie gada że chce siostrę, a brata nie chce :) tylko mówi ze dzidziuś będzie albo Maja albo Tymek. Przez co ja przestałam czuć presję na tą dziewczynę [emoji23]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Co ma byc to bedzie ;d juz tego nie zmienisz xD
 
Zaraz napisz po wizycie [emoji5] co tam słychać i kogo masz w brzuszku [emoji5]. Ja ewidentnie czuję że to chłopiec :). Syn ciągle powtarza że chce siostrę [emoji14] co jest dla mnie szokiem. Widzę imiona wybrane nice [emoji5]. My wybraliśmy Oliwia i Jakub [emoji5].

3jgx3e3kfy69cdb8.png
Ja tez planuje albo Oliwke albo Antosie jakbym zaszla i bylaby dziewczyna xD tylko mam problem z drugim imieniem bo teraz corka ma po mnie a jakby byla druga to nie mam pomyslu xD
 
Wiesz starszy brat więc instynkt :D bronił by młodszej siostry :D myślimy za x lat może trzecie , więc jak się teraz nie uda z siostrą to zawsze szansa jeszcze będzie [emoji23] do trzech razy sztuka jak to mówią :D

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Hehehe no możliwe. Chociaż myślę że to dlatego iż otoczony jest samymi kuzynkami. Dopiero w listopadzie urodził się drugi chłopczyk ale on ma 4 miesiące i chyba syn myśli że to dziewczynka bo go przytula, całuje. Big love normalnie [emoji14]. Ciekawe czy jak nasze się urodzi też tak będzie. Mąż też chce 3 dziecko ale narazie powtarzam że najpierw niech to się urodzi [emoji16].

3jgx3e3kfy69cdb8.png
 
Ja tez planuje albo Oliwke albo Antosie jakbym zaszla i bylaby dziewczyna xD tylko mam problem z drugim imieniem bo teraz corka ma po mnie a jakby byla druga to nie mam pomyslu xD
To może daj drugie imię jakie Ty nosisz [emoji5]. Chyba że go nie lubisz. Ja mam na drugie Jolanta więc najgorsze nie jest [emoji14].

3jgx3e3kfy69cdb8.png
 
reklama
To może daj drugie imię jakie Ty nosisz [emoji5]. Chyba że go nie lubisz. Ja mam na drugie Jolanta więc najgorsze nie jest [emoji14].

3jgx3e3kfy69cdb8.png

Mialam wlasnie pisac zeby wrazie drugiej corki tez dac po mamie :D
U nas mloda ma drugie imie wymyslone przez dziadka. Jak bedziemy miec druga corke to mam problem z pierwszym imieniem nie mowiac juz o drugim !! Wolalabym 10 chlopakow bo z meskim imieniem nie bedzie najmniejszego problemu :) chyba ze taki problem ze za duzo imion mi sie podoba i nie wiadomo na ktore sie zdecydowac :) na chwile obecna wybralismy Seweryn Hubert :)
 
Do góry