reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dzisiaj 31 dc 1 dzień do @ niestety spadła mi temperatura do 36.7 ... wiec pewnie jutro przyjdzie :(
@Sliim u mnie @ powinna być wczoraj lub dziś i dzisiaj temperatura też spadła z 36,7na 36,5 także też pewnie przyjdzie @.... Po za tym już mnie boli brzuch jak na @ :-(
Ja temperatury nie mierze więc żyje nadzieja, pomimo braku objawów, piersi odrobinę większe ale nie bolą, do terminu @ mam trzy dni ale chyba dłużej nie dam rady czekać i jutro sikne

Dziewczyny głową do góry, póki nie ma @ jest nadzieja :)
 
Ja temperatury nie mierze więc żyje nadzieja, pomimo braku objawów, piersi odrobinę większe ale nie bolą, do terminu @ mam trzy dni ale chyba dłużej nie dam rady czekać i jutro sikne

Dziewczyny głową do góry, póki nie ma @ jest nadzieja :)
W takim razie trzymam kciuki za Ciebie jutro :)
Jeszcze mam malutka nadzieje , zobaczę jak temperatura jutro :)
 
Robiłam sobie w poniedziałek badania i wczoraj odebrałam wyniki, niektóre mam poniżej normy, jeszcze u lekarza nie byłam ale czytałam w internecie za co odpowiadają. Mam poniżej normy MCV i MCH i wyczytałam "gdy średnia objętość krwinki czerwonej jest mniejsza od prawidłowej i można się z nią spotkać w stanach niedoboru żelaza, witaminy B6, B1,w okresie ciąży i laktacji, a także w przebiegu infekcji i nowotworów" . Tak samo mam zwiekszona liczbe leukocytow, ktora tez mozna zaobserwowac w ciazy. Wiec może to początki ciąży? :D szukam juz nadzieji we wszystkim ale jestem głupia :-p

Trzymam kciuki ;)
Ja w ciąży wyniki mam idealnie w połowie normy, ale moja ginekolog powiedziała, że rzadko kto ma tak idealne wyniki w ciąży ;)
 
reklama
Do góry