reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Miałam wcześniej niż wskazywał kalendarzyk.
A może lepiej zrobić rano.
Na pewno lepiej zrobić rano, ale kalendarzyk nie daje ci 100% odpowiedzi na to kiedy konkretnie byla owulacja. Dziewczyny, które stosują się do zasad npr od wielu cykli czasem maja dylemat aby określić termin owulacji. To ma Ci raczej wskazać kiedy ewentualnie są dni płodne żeby się starać. Ja akurat nie stosuje żadnej z metod samobsrewacji, ale dużo czytam forum i wiem, że np. skok temperatury pojawia się już po owulacji. Tak czy siak nie jestem prorokiem i po prostu zatestuj rano, a najlepiej idź na betę.
 
Na pewno lepiej zrobić rano, ale kalendarzyk nie daje ci 100% odpowiedzi na to kiedy konkretnie byla owulacja. Dziewczyny, które stosują się do zasad npr od wielu cykli czasem maja dylemat aby określić termin owulacji. To ma Ci raczej wskazać kiedy ewentualnie są dni płodne żeby się starać. Ja akurat nie stosuje żadnej z metod samobsrewacji, ale dużo czytam forum i wiem, że np. skok temperatury pojawia się już po owulacji. Tak czy siak nie jestem prorokiem i po prostu zatestuj rano, a najlepiej idź na betę.

Też dużo czytam forum.a kalendarzyk to swoją droga. Nie trzymam sie to ściśle. Więc sądziłam że chociaż minimalna kreska powinna być wieczorem, jeśli jest ciąża początkową.
 
Też dużo czytam forum.a kalendarzyk to swoją droga. Nie trzymam sie to ściśle. Więc sądziłam że chociaż minimalna kreska powinna być wieczorem, jeśli jest ciąża początkową.
Dużo dziewczyn drugą kreche na teście widziały dopiero około tydzień po terminie @ niestety. Dlatego najlepiej zrobić betę i wszystko będzie jasne. Oczywiście może być tak, że z popołudniowego siusiu po prostu nic nie wykazało, a z rannego może coś się pojawić. Jaka masz czułośc testu?
 
Dużo dziewczyn drugą kreche na teście widziały dopiero około tydzień po terminie @ niestety. Dlatego najlepiej zrobić betę i wszystko będzie jasne. Oczywiście może być tak, że z popołudniowego siusiu po prostu nic nie wykazało, a z rannego może coś się pojawić. Jaka masz czułośc testu?
Test zrobiłam płytkowy firmy Life, stężenie 25mlU/ml
 
reklama
Szkoda. To może zrób w najszybszym, możliwym wolnym czasie. Wiem, że to czekanie jest frustrujace. Możesz jeszcze kupić test o czułości 10, może stężenie hcg w moczu nie jest tak duże i te 25 jeszcze nie łapią.
Rano zrobię test strumieniowy i on ma wlaśnie czułość 10.
A w dodatku dzisiaj często chodziłam to toalety A dzisiejszej nocy było z mężem... Więc to może tez wpłynęło na wynik.
 
Ostatnia edycja:
Do góry