reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kasieńka nie wiem jak jest w przypadku zastrzyku ale może faktycznie jest za wcześnie? Moze ta zagnieżdżanie się przesunąło. Trzymam mocno kciuki zeby @ nie przyszedł i się udało.

Forget trzeba wierzyć że będzie dobrze bo jak my nie uwierzymy kto to ma to zrobić? Też mam dużo znajomych które miało założony krążek i wszystkie doniosły ciążę. Tak jak piszesz masz dobrego lekarza i najważniejsze że jesteś od jego opieką. Będzie dobrze słońce [emoji8]

Malaga nie denerwuj się na zapas, sama widzisz że łożysko się podnosi, dzidzia ma się dobrze. Staraj się tylko jak najmniej denerwowac, nie przemęczać i nic ciężkiego nie nosić.

U mnie ciężka noc z tych nerwów poszłam spać po pierwszej a małydził się o 5 zaczął marudzić. Było słowo mama wypowiedziane z 10razy na minutę. Za 3miesiace będzie miał 6lat. Już tracę nadzieję że kiedyś się wyśpię przy nim.

Jadę właśnie na pobranie i dziewczynki baaardzo mocno proszę o trzymanie kciuków za to maleństwo, żeby betka ładnie urosła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasieńka nie wiem jak jest w przypadku zastrzyku ale może faktycznie jest za wcześnie? Moze ta zagnieżdżanie się przesunąło. Trzymam mocno kciuki zeby @ nie przyszedł i się udało.

Forget trzeba wierzyć że będzie dobrze bo jak my nie uwierzymy kto to ma to zrobić? Też mam dużo znajomych które miało założony krążek i wszystkie doniosły ciążę. Tak jak piszesz masz dobrego lekarza i najważniejsze że jesteś od jego opieką. Będzie dobrze słońce [emoji8]

Malaga nie denerwuj się na zapas, sama widzisz że łożysko się podnosi
Napewno jest lepiej bo właśnie nie ma plamień a też nie jest zagrażająco obniżone [emoji17] Po prostu jest jeszcze nisko [emoji17] chyba nie mogę czytać internetu [emoji17]
 
Jest któraś z was może z trojmiasta? Bo szukam dobrego szpitala... Bo ten w Wejherowie to jest koszmar. Muszę się dowiedzieć gdzie moja położna przyjmuje, wiem, że w Gdańsku.
 
Kasieńka nie wiem jak jest w przypadku zastrzyku ale może faktycznie jest za wcześnie? Moze ta zagnieżdżanie się przesunąło. Trzymam mocno kciuki zeby @ nie przyszedł i się udało.

Forget trzeba wierzyć że będzie dobrze bo jak my nie uwierzymy kto to ma to zrobić? Też mam dużo znajomych które miało założony krążek i wszystkie doniosły ciążę. Tak jak piszesz masz dobrego lekarza i najważniejsze że jesteś od jego opieką. Będzie dobrze słońce [emoji8]

Malaga nie denerwuj się na zapas, sama widzisz że łożysko się podnosi, dzidzia ma się dobrze. Staraj się tylko jak najmniej denerwowac, nie przemęczać i nic ciężkiego nie nosić.

U mnie ciężka noc z tych nerwów poszłam spać po pierwszej a małydził się o 5 zaczął marudzić. Było słowo mama wypowiedziane z 10razy na minutę. Za 3miesiace będzie miał 6lat. Już tracę nadzieję że kiedyś się wyśpię przy nim.

Jadę właśnie na pobranie i dziewczynki baaardzo mocno proszę o trzymanie kciuków za to maleństwo, żeby betka ładnie urosła.

Kciuki zaciśnięte. Jak urośnie ładnie to na kolejnej wizycie na pewno będzie już ładnie wszystko widać [emoji846]
 
Dużo zdrówka dla córki.
Angina to straszny wirus. Też zawsze lapalam za dziecka z 2 razy do roku. Gorączka i gule w gardle..antybiotyk postawi ja tylko na nogi. Więc lekarz murowany jutro. Chyba że dziś ci się uda jeszcze z nią pojechać.
Nie jade dzis. Nie wiem jak u was ale u nas kiedys byl sor dziecięcy przy oddziale dziecięcym i wtedy w week mozna bylo jechać. Teraz siedzi sie z dzieckiem na glownym sorze dla wszystkich dostanie opaskę zieloną ze moze czekac nawet do 4h i ja w ciąży bede z nia siedziec wsrod innych chorych lub polamanych. I bada tez lekarz z soru nie pediatra i juz 2 skandale byly ze dziecko otrzymalo albo zly lek albo złą dawkę. Jutro trzeba atakowac przychodnie.
 
Kasieńka nie wiem jak jest w przypadku zastrzyku ale może faktycznie jest za wcześnie? Moze ta zagnieżdżanie się przesunąło. Trzymam mocno kciuki zeby @ nie przyszedł i się udało.

Forget trzeba wierzyć że będzie dobrze bo jak my nie uwierzymy kto to ma to zrobić? Też mam dużo znajomych które miało założony krążek i wszystkie doniosły ciążę. Tak jak piszesz masz dobrego lekarza i najważniejsze że jesteś od jego opieką. Będzie dobrze słońce [emoji8]

Malaga nie denerwuj się na zapas, sama widzisz że łożysko się podnosi, dzidzia ma się dobrze. Staraj się tylko jak najmniej denerwowac, nie przemęczać i nic ciężkiego nie nosić.

U mnie ciężka noc z tych nerwów poszłam spać po pierwszej a małydził się o 5 zaczął marudzić. Było słowo mama wypowiedziane z 10razy na minutę. Za 3miesiace będzie miał 6lat. Już tracę nadzieję że kiedyś się wyśpię przy nim.

Jadę właśnie na pobranie i dziewczynki baaardzo mocno proszę o trzymanie kciuków za to maleństwo, żeby betka ładnie urosła.
[emoji110] [emoji110] [emoji110]za bete wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Mam pytanie. Owu wg testów byla we wtorek, a dzisiaj mam sluz jak białko jaja, pierwszy raz w tym cyklu. Zawsze była to oznaka dni plodnych u mnie a teraz to nie wiem o co chodzi . Co o tym myślicie?
 
Do góry