reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Miej pozytywne nastawienie:) póki nie ma tej francy to wszystko jes mozliwe. Ja tez zbijalam prolaktyne bromegeron. Teraz nie biore tego leku a zapomnialam zapytac lekarza czy mam brac czy nie
Mi po pozytywnym teście kazał odstawić a jaką dawkę brałaś ? Bo z tych większych wiem, że każą schodzić powoli, a z dawki pół tab czy jedna cała każą odrazu odstawić aczkolwiek co lekarz to inna opinia
 
Migdalove ja dalej trzymam kciuki [emoji110]

Ja wczoraj zaczelam branie tabletek dopoch. ktore dala mi gin i od rana boli mnie podbrzusze i mdli mnie jakos bardzo, nie wiem czy to po tym leku czy nie[emoji848] nie wiem czy brac i jesli cos sie nasili to odstawic ?
 
Dziś śniła mi się mała dziewczynka - w czarnej eleganckiej sukience. Blondyneczka.
emoji7.png

Czyli wróżby ze snów wychodzą 50/50
emoji23.png
Oby Twoj sen sie sprawdzil:)
Juz po. Tak jak sie spodziewalam zarodka jeszcze nie ma ale jest pecherzyk ok 0.5mm prawidłowo umiejscowiony. Oczywiscie za szybko poszlam ale mowi ze nie jestem jedyna że wszystkie kobiety to robią każdej ciężko poczekać. Powiedzialam o bólach i mowil ze to moze byc ten naturalny bol jaki sie pojawia na poczatku ciąży w zwiazku ze zmianami jakie zachodza ale mowi do mnie z zapytaniem ze ciaza ma byc dmuchana chuchana? Ja mówię ze oczywiscie to odparl ze az mi sie oczy swieca taka jestem narwana :p dal mi luteinę dopochwowo w razie czego na te bole i gdyby pojawiły sie plamienia od razu na oddzial ale mam byc dobrej mysli nie przewiduje takich rzeczy i ze ciaza bedzie rozwijać sie prawidłowo. Zwolnienie do 20 wrzesnia
Malinko super wiesci:)
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was korzystała kiedyś z usług podologa ? Kurcze coś mi się dzieje z dużymi palcami u stóp i rodzinny wysyłał mnie do chirurga,a ja jak usłyszałam o zrywaniu paznokcia to omal nie zemdlałam i kumpela mi poleciła udać się do podologa, ceny za klamry itp rzeczy kosmiczne bo coś mi przez tel wspominała o 500 zł, mam w piątek konsultacje, ale chciałam zasięgnąć Waszej opinii czy miałyście okazję korzystać z usług takowego gabinetu [emoji4]
Omijaj chirurga! Ja miałam mega wrastający paznokieć, zaniedbałam sprawę, bo bałam się właśnie chirurga i zrywania aż w końcu poszłam do podologa. Nosiłam klamry kilka miesięcy i na lato już miałam ładne stopki [emoji6] fakt że za założenie klamr płaciłam chyba po 150zl na początku, a potem co kilka tygodnie przesuwanie to wtedy po 50zl.
 
Do góry