reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Nie dostalam sie nawet na szczepienie z Filipem na 3 dawke meningokokow...
Ale, że się nie dodzwoniłas czy jak ? Kurde serio to jest dziwne. Ja dzwoniłam od 2 tyg na tą gastroskopię się zarejestrować i nikt nie odbierał. Poszłam i babka mówi, że nie odbierają wcale, ale rejestrują normalnie. Tylko to w szpitalu. A do przychodni nigdzie problemu nie było..
 
reklama
Ale, że się nie dodzwoniłas czy jak ? Kurde serio to jest dziwne. Ja dzwoniłam od 2 tyg na tą gastroskopię się zarejestrować i nikt nie odbierał. Poszłam i babka mówi, że nie odbierają wcale, ale rejestrują normalnie. Tylko to w szpitalu. A do przychodni nigdzie problemu nie było..
Dodzwonilam się.. Pani spytala mnie ile dziecko ma.. jak powiedzialam 2 lata to powiedziała cyt. "A to nie ma miejsca"...
 
Ależ dziś mroźno i slonecznie. Super spacerek zaliczyliśmy.
received_346979149656110.jpeg
received_453536482492693.jpeg
 
Jejku on tak w wózku jeździ ? Mój to tylko nogach. Mallina pokaż te usta :)
Jeździ jeździ. Nie protestuje wręcz bardzo lubi. Oczywiście mamy spacery mieszane po nóżkach i w wózku.

Dziewczyny usta pokaże jak skończę. Niestety na bliźnie odrzuciło mi pigment i 8 marca mam dopigmentowanie. Mam teraz w ogóle mocną asymetrie bo sie czerwien wargowa zrobila wyrazniejsza po pogmentacji.
 
Kurde.. zapomnialam zarejestrować malego na szczepienie...
Moja Jula od wczoraj cierpi na bole brzucha.. znów obstawiam owsiki 😭😭 ale cos musialam byc lekarzem i mówić przez tel gdzie boli i jak boli.. chore to jest...
Dzis seria badań z krwi a w poniedziałek usg brzucha.
Mimo wszystko podalam lek na odrobaczenie.. jesli jutro bedzie poprawa.. to znaczy ze mamy nawrot.
 
No i mam pewność ze to znow pasożyty. Zrobila dzis dwojeczke w ktorej ewidentnie są. Dobrze ze podalam tabletkę. Teraz kolejną dam po 9 dniach nie po 14. Wyczytalam ze te 14 dni to za pozno jest i żeby powtórzyć jeszcze 3 serią.
 
No i mam pewność ze to znow pasożyty. Zrobila dzis dwojeczke w ktorej ewidentnie są. Dobrze ze podalam tabletkę. Teraz kolejną dam po 9 dniach nie po 14. Wyczytalam ze te 14 dni to za pozno jest i żeby powtórzyć jeszcze 3 serią.
Wszyscy powinni się w domu odrobaczyc. No i do tego pranie, wyparzanie, prasowanie bielizny. Niestety ten temat nie zawsze jest prosty i to ciągle nawraca.
 
Wszyscy powinni się w domu odrobaczyc. No i do tego pranie, wyparzanie, prasowanie bielizny. Niestety ten temat nie zawsze jest prosty i to ciągle nawraca.
ja sie nie bede odrobaczac z mezem i mały...
nie spimy razem, higiena zachowana narazie poczekamy i zobaczymy co dalej.


@Dagaa11 jestes?
 
reklama
Cześć jestem tu nowa tzn na tym wątku. Staraliśmy się o maleństwo od czerwca 2019 zaszłam w lutym 2020 i w październiku urodził się nasz synek. Już ponad 3 miesiące z nami [emoji5]
 
Do góry