reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Elodia no wlasnie ten kot w zwiastunie jest pokazany. Czyli warto bo smiesznie bedzie;) My idziemy w niedziele.
No i jak owulacja sie zbliza to chlopa w obroty bierz:p

Ja dzis 2 dzien okresu i leje sie ze mnie jak z zbijanej swini do tego brzuch tak bolal ze szok.
Kot wymiatał hehe jak dla mnie warto było
Chłop poszedl w obroty wczoraj i pojdzie w obroty jutro z rana jak tylko z nocki wróci. Albo pod wieczór lepiej może żeby żołnierze nabrali siły bo po nocce będzie padnięty. Zobaczymy zresztą mi się bynajmniej okropnie chce hehe

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Kot wymiatał hehe jak dla mnie warto było
Chłop poszedl w obroty wczoraj i pojdzie w obroty jutro z rana jak tylko z nocki wróci. Albo pod wieczór lepiej może żeby żołnierze nabrali siły bo po nocce będzie padnięty. Zobaczymy zresztą mi się bynajmniej okropnie chce hehe

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Hehe to wiory beda latac;)
 
Witam
O widzę większość gorące 30-tki hehe. Ja też 30 w październiku kończę.

Onaonaona mnie możesz zmienić w tabelce 7 cykl staran, data @ 04.09. Testowanie 5.09 jeśli będzie mi dane.
A ty jeszcze testu nie robiłaś? Ile @ ci się spóźnia?
Elodia ja pewnie bym od razu szła na l4 na twoim miejscu. Nie ma co ryzykować.

Witam nowe staraczki :)

U mnie cisza spokój. Jestem po owu nic już mnie nie boli tzn cycki zaczęły haha. Pryszcze powoli bledna więc luzik. Nie mam czasu za dużo myśleć. Pierwszy tydzień w pracy dość ciężki a za dwa tygodnie w końcu się przeprowadzamy . Także dużo rzeczy do ogarnięcia.

Cora moja dopiero dwa tygodnie do przedszkola chodzi a już katar się przypaletal ehh. Mam nadzieję że nic się z tego nie rozwinie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
O widzę większość gorące 30-tki hehe. Ja też 30 w październiku kończę.

Hehe toż to w najlepszą dekadę życia wkraczamy :) rocznik 1987 jak widać silnie reprezentowany :)

limonka8721 pisze:
Elodia ja pewnie bym od razu szła na l4 na twoim miejscu. Nie ma co ryzykować.

No jasne. Za duże ryzyko tym bardziej że miałam w styczniu konizację więc lepiej będzie dmuchać na zimne niż potem pluć sobie w brodę jak coś poszłoby nie tak.


limonka8721 pisze:
Cora moja dopiero dwa tygodnie do przedszkola chodzi a już katar się przypaletal ehh. Mam nadzieję że nic się z tego nie rozwinie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

A weź nic mi nie mów. Córa po pierwszym tygodniu w szkole przyniosła katar, w zeszłym tygodniu M zakatarzony a od zeszłego piątku ja i to na tyle mocno że od poniedziałku na L4 byłam. Ale już po katarku ani śladu na szczęście.


f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Limonka mialas na mysli październik;)
Spóźnia mi sie 4 dni...przed tabletkami mialam regularny . 1 dzien potrafil mi sie spoznic. A po tych tabsach to roznie moze byc. Juz sama nie wiem kiedy mialam owulacje..jak patrze na mpne obserwację to to mogla byc jednak 19dc a nie 14 jak zakladalam
18 test owulacyjny wyszedl prawie pozytywny czego wczesniej nie wzielam pod uwage lolll
15dc gardlo zaczelo mnie bolec. Tydzien sie leczylam sola z woda.. I mlekiem z czosnkiem i miodem . r hee

Testowalam w pn. Ciazowy Neg
Jutro rano chce ale nie wiem
Wczoraj wieczorem strasznie kuly mnie piersi i cmil brzuch z rana..pierwszy raz w tym cyklu jesli chodzi o piersi


Takie cos czulam tylko biorac tabsy i mocniejsze klucia mialam caly cykl co mnie irytowalo

18 dc mialam bole miesiaczkowe jakby. Bole przypominaly sie kilka nast dni ale to byly chwilowe i znikaly. Bardzo mokro i do tego rewolucja jelit ktore z reguly mam przed miesiaczka lol
28 tez mocne bole miesiaczkowe. Nastawialam sie na @ a tu nic

Piersi dopiero teraz zakuly

Wiec jesli owulka bylaby pozzniej to teraz wypadalby moj okres ..pn wt nastepny

Z jednej strony fajnie. Jest jakis promyk nadzieji ale z drugisj nigdy nie mialam tak dlugiego cyklu!!! I chcialabym juz wiedziec na czym stoje by isc dalej lolll

Kruca Bomba siedze na BOMBiE heeeee

E;hhhhhhhhhhhhhhh

Teraz sprawdzilam jeszcze raz.. Przy 32 dniowych okres wyszedłby mi na wczoraj
Piersi mnie bardziej bolą. Moze sie zbliza dziaduwa hehehehehe
 
Ostatnia edycja:
Limonka mialas na mysli październik;)
Spóźnia mi sie 4 dni...przed tabletkami mialam regularny . 1 dzien potrafil mi sie spoznic. A po tych tabsach to roznie moze byc. Juz sama nie wiem kiedy mialam owulacje..jak patrze na mpne obserwację to to mogla byc jednak 19dc a nie 14 jak zakladalam
18 test owulacyjny wyszedl prawie pozytywny czego wczesniej nie wzielam pod uwage lolll
15dc gardlo zaczelo mnie bolec. Tydzien sie leczylam sola z woda.. I mlekiem z czosnkiem i miodem . r hee

Testowalam w pn. Ciazowy Neg
Jutro rano chce ale nie wiem
Wczoraj wieczorem strasznie kuly mnie piersi i cmil brzuch z rana..pierwszy raz w tym cyklu jesli chodzi o piersi


Takie cos czulam tylko biorac tabsy i mocniejsze klucia mialam caly cykl co mnie irytowalo

18 dc mialam bole miesiaczkowe jakby. Bole przypominaly sie kilka nast dni ale to byly chwilowe i znikaly. Bardzo mokro i do tego rewolucja jelit ktore z reguly mam przed miesiaczka lol
28 tez mocne bole miesiaczkowe. Nastawialam sie na @ a tu nic

Piersi dopiero teraz zakuly

Wiec jesli owulka bylaby pozzniej to teraz wypadalby moj okres ..pn wt nastepny

Z jednej strony fajnie. Jest jakis promyk nadzieji ale z drugisj nigdy nie mialam tak dlugiego cyklu!!! I chcialabym juz wiedziec na czym stoje by isc dalej lolll

Kruca Bomba siedze na BOMBiE heeeee

E;hhhhhhhhhhhhhhh

Teraz sprawdzilam jeszcze raz.. Przy 32 dniowych okres wyszedłby mi na wczoraj
Piersi mnie bardziej bolą. Moze sie zbliza dziaduwa hehehehehe
Rob test!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry