reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam się poranną kawą :)


Oj wiem co przeżywasz, tylko mnie wczoraj bolało tak na owulkę, że nie wiedziałam już, gdzie mam wejść i się schować przed bólem o_O dzisiaj chyba jajco gotowe bo w końcu przestało boleć :D
A Ty masz @-owe te bóle czy jak ?
Ja nawet nie przypuszczałam, że owulacja może być taka dotkliwa :huh:

Któraś testuje dzisiaj? czy wszystkie owulują dopiero?:D
Zalezy co testuje : P ja dzis mam zamiar testowac owu :)
 
reklama
Bertha @ nie przyszła i dołączam do kwietniowek.
Testy narazie trochę blade, bhcg Potwierdziła, narazie też nie jest jakaś wielka bo owulacje mi się przesunela z 13/14 dc na 18/19 dc.
Wczoraj byłam u lekarza. Nic widać nie było ale musiałam iść po zaświadczenie do pracy i dostałam luteine itd.
Narazie widać powiększona macice i pogrubione endometrium.
Mam nadzieję że tym razem skończy się dobrze...
 
Zalezy co testuje : P ja dzis mam zamiar testowac owu :)

Jaki by to test nie był, życzę dwóch krech :D
Bertha @ nie przyszła i dołączam do kwietniowek.
Testy narazie trochę blade, bhcg Potwierdziła, narazie też nie jest jakaś wielka bo owulacje mi się przesunela z 13/14 dc na 18/19 dc.
Wczoraj byłam u lekarza. Nic widać nie było ale musiałam iść po zaświadczenie do pracy i dostałam luteine itd.
Narazie widać powiększona macice i pogrubione endometrium.
Mam nadzieję że tym razem skończy się dobrze...
Trzymam kciuki :)
 
Bertha @ nie przyszła i dołączam do kwietniowek.
Testy narazie trochę blade, bhcg Potwierdziła, narazie też nie jest jakaś wielka bo owulacje mi się przesunela z 13/14 dc na 18/19 dc.
Wczoraj byłam u lekarza. Nic widać nie było ale musiałam iść po zaświadczenie do pracy i dostałam luteine itd.
Narazie widać powiększona macice i pogrubione endometrium.
Mam nadzieję że tym razem skończy się dobrze...
Trzymam mocno kciuki. Wierzę, że będzie dobrze.
 
Nessi tak teraz mam taką bolesna @ i obfita jak cholera. Chyba pampersa założę żeby z domu wyjść :/
Owulka też stała się bolesna, ale @ przebiła wszystko.

Samotnaja trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Niech fasolka zdrowo rośnie :)
 
Dziewczyny co sądzicie o tym teście owu? :/
1469864659619.jpg


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1469864659619.jpg
    1469864659619.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 302
Dziewczyny co sądzicie o tym teście owu? :/
Zobacz załącznik 765213

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom

To jeszcze nie owu :)

Nessi tak teraz mam taką bolesna @ i obfita jak cholera. Chyba pampersa założę żeby z domu wyjść :/
Owulka też stała się bolesna, ale @ przebiła wszystko.

Samotnaja trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Niech fasolka zdrowo rośnie :)

Ty chyba niedługo do gina idziesz ?
Ja pod koniec marca miałam zabieg a nadal te @ są nie takie jak powinny być. Pocieszę Cię, że u mnie z tą obfitością zaczyna powoli przechodzić. Tyle, że te plamienia mnie dobijają,- plamię do samej owulacji. A to prawie 2 tygodnie z @ bez basenu :D Okres długi jak jasna cholera ... ale jak w zegarku, zawsze co 28 dni.
 
Bertha mam Twój prowiant w torebce, ale wyślę jutro ok, bo dziś mnie @ rozłożyła na łopatki i leżę :/
Spoczko :) dzięki!


Bertha @ nie przyszła i dołączam do kwietniowek.
Testy narazie trochę blade, bhcg Potwierdziła, narazie też nie jest jakaś wielka bo owulacje mi się przesunela z 13/14 dc na 18/19 dc.
Wczoraj byłam u lekarza. Nic widać nie było ale musiałam iść po zaświadczenie do pracy i dostałam luteine itd.
Narazie widać powiększona macice i pogrubione endometrium.
Mam nadzieję że tym razem skończy się dobrze...

Gratulacje! Dlaczego testami sie nie chwaliłas? :) wiesz jak lubimy tu oglądać 2 kreseczki :) opowiadaj - jakies inne objawy miałaś niz normalnie? Bobsexy rzadziej/cześciej - skoro owu przesunięta? Implantację czułaś, temp mierzylas?
 
reklama
Nevka - jutro lub pojutrze owu wg mnie. Tzn kreska powinna ciemnieć.

Paraplu, Dariana, anulka
- trzymam kciuki za Wasze suksey wagowe!!!! Fajne jest to, że tutaj też możecie się wzajemnie motywować i wspólnie dążyć do tego celu:) to już 2 cele macie wspólne - fasolkę i zrzucenie zbędnych kilogramów:)

samotnaja - &&&&&&

wiecie co? nawet nie kusi me tym razem z testowaniem, choć mam chyba z 10 testów różnych firm w łazience......czekam na @, pewnie koło wtorku przyjdzie. Chcę już zacząć trzeci cykl. Oby tym razem się udało.Może do 3 razy sztuka?:)
 
Do góry