reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ohara a te plamienia miałaś takie jak zawsze przed małpa ? Czy raczej przed małpa nie miałaś nigdy ?

Zawsze u mnie @ zaczynała się od plamien tak na dzień przed, a w ciąży pierwszy epizod to nie było plamienie, zalało mnie jak jasna cholera, jakby @ ruszyła z grubej rury, tak z godzinę to trwało ale same plamienia takie dość mocne miałam już aż do 13 tc, codziennie, a zalewało mnie żywa krwią tak średnio raz w tygodniu.
A termin mam na 21 października :)
 
Zawsze u mnie @ zaczynała się od plamien tak na dzień przed, a w ciąży pierwszy epizod to nie było plamienie, zalało mnie jak jasna cholera, jakby @ ruszyła z grubej rury, tak z godzinę to trwało ale same plamienia takie dość mocne miałam już aż do 13 tc, codziennie, a zalewało mnie żywa krwią tak średnio raz w tygodniu.
A termin mam na 21 października :)
To jeszcze mała chwilka i Wasz skarb będzie z Wami :) jak tłumaczył lekarz te krwawienia ? Matko pewnie ciagle w strachu byłaś .
 
To jeszcze mała chwilka i Wasz skarb będzie z Wami :) jak tłumaczył lekarz te krwawienia ? Matko pewnie ciagle w strachu byłaś .

No daj spokój, traumę mam do dziś ;) nieraz wydaje mi się jeszcze, ze widzę krew na papierze, a lekarz w sumie tak na 100% to nie potrafił tego wytłumaczyć, raz mówił ze mam polipa doczesnej, drugi raz wydawało mu się ze widzi krwiaka na usg, ale jego zdaniem to wciąż było za mało na aż takie krwawienia. Pierwsze 3 razy w zasadzie to szykował mnie na najgorsze, pozniej zaczął mnie uspokajać i śmiał się, ze mały będzie chyba niezły nicpoń ;)
 
No daj spokój, traumę mam do dziś ;) nieraz wydaje mi się jeszcze, ze widzę krew na papierze, a lekarz w sumie tak na 100% to nie potrafił tego wytłumaczyć, raz mówił ze mam polipa doczesnej, drugi raz wydawało mu się ze widzi krwiaka na usg, ale jego zdaniem to wciąż było za mało na aż takie krwawienia. Pierwsze 3 razy w zasadzie to szykował mnie na najgorsze, pozniej zaczął mnie uspokajać i śmiał się, ze mały będzie chyba niezły nicpoń ;)
Nie tym razem . Lecimy na wakacje w lipcu i w sierpniu spróbujemy raz jeszcze !
 

Załączniki

  • 22DEFCC5-6D0D-421A-9E50-586D69763534.jpeg
    22DEFCC5-6D0D-421A-9E50-586D69763534.jpeg
    80,6 KB · Wyświetleń: 77
To czekamy na wynik :) [emoji256][emoji256]
A korzystając z okazji pozdrawiamy wszystkie forumowiczki
Zobacz załącznik 992933
24+1 i obecnie stanęło na Riccardo :)

Pozdrawiamy [emoji112]

Widać, że Rysiek lubi luksusowe apartamenty, w ciasnocie żyć nie będzie [emoji16]

Wszystkie imiona fajnie brzmią po włosku. Ostatnio babka na plaży wołała Winczenco Winczenco... a ten chłopczyk był taki słodziak i stwierdziłam, że Wincent to super imię [emoji106] [emoji41]
 
reklama
Pozdrawiamy [emoji112]

Widać, że Rysiek lubi luksusowe apartamenty, w ciasnocie żyć nie będzie [emoji16]

Wszystkie imiona fajnie brzmią po włosku. Ostatnio babka na plaży wołała Winczenco Winczenco... a ten chłopczyk był taki słodziak i stwierdziłam, że Wincent to super imię [emoji106] [emoji41]

No Riczi Ricz, uwił sobie niezłe gniazdko [emoji16]
A widzisz, mi się bardziej podoba Wincent niż Winczenco, te włoskie imiona są jakieś takie.... włoskie [emoji16] wszystkie brzmią dla mnie albo jak mafiozo albo maczo [emoji16]
 
Do góry