reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
KasikZ u mnie dzien po spodziewanej @ w 29dc byl pecherzyk 3.5 mm wiec i u ciebie bedzie widac. Strasznie sie ciesze i mocno kibicuje ;-)

Malus jak dawno cie nie bylo. Zagladaj do nas czesciej. Calusy dla dziewczynek.
 
malusku kochana u nas dobrze :p odpoczywamy choc juz mniej. wiecej sił i checi na spacery:p a co u ciebie?? do lekarza sie wybierz z tym okresem!!! ucałuj małe kobietki :*
 
lilly - z tego co wiem to najlepsze TSH do zajścia to ok 1 ... w każdym razie do 2 a nie 2... więc mi się wydaje, że Twój wynik jest jak najbardzie w porządku.. lepiej niższy niż wyższy.... lekarzem nie jestem ale tak wynika z mojej dedukcji wiec nie nastawiaj sie tak negatywnie!! (chyba że się mylę to mnie poprawcie...)

kasikz - ciche gratulacje i czekam z niecierpliwościa na dalszy rozwój wydarzeń :tak:

aschlee - &&&&&&&&&& za egzamin!!!!!!

motylkowa - dzięki, że pytasz... u mnie ok... dzisiaj w nocy dźwignęłam małą i strasznie mnie brzuch zaczął boleć, ale już jest ok :tak: poza tym czekam na wizytę 30 lipca i wtedy sytuacja sie trochę wyjaśni mam nadzieję :happy2:
 
Hej dziewczynki.

Lilly nie martw sie lepsze niskie Tsh niz wysokie. Ja zaszlam z Tsh 0.84 ;-)

Rurka postaraj sie nie dzwigac aby krwiak sie nie zrobil. To wazne !!

KasikZ czekamy na twoja bete :-)
 
reklama
Do góry