reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Kasik ale super wiadomości. Gratuluje. Beta piękna! Ja w dniu spodziewanej @ miałam 22. Aż dziwne ze test negatywny...pewnie jakiś felerny. No i jednak INOFOLIC górą ;-)
 
reklama
Kasikp
Gratulacje :-D cholercia a ja zapomnialam o tym inofolicu ale najwyzej w nastepnym cyklu kupie. Narazie na dniach owu powinna byc :-)

My po basenie :-) dzisiaj aktywny bardzo dzien. Najpierw zakupy. Kupilismy krzesla do jadalni ale stolu jeszcze nie mamy :p ale to pozniej. No i teraz z pierwszego basenu dla mlodegi wracamy. I oczywiscie wyrznal na zjezdzalni poobijal sobie plecy :-\ ale przynajmniej sie uapokoil bo dzis jakis nadpobudliwy byl. Fajnie sie tak czuje po moczeniu ;-):p
 
Tabasia .......skąd jesteś jeśli mozna wiedzieć? My wybralismy suczke, tak chyba z przyzwyczajenia......poprzednia seterka była z Nami 10 lat.....niestety przegrała walke z nowotworem :-(
Brojenie u seterów jest na porządku dziennym, One do końca życia są zwariowane :-D i takie kochane.
 
KasikuP- nawet nie wiesz jak się ogromnie cieszę! :-D Cuuudownie, że i Twoje marzenia właśnie zaczynają się spełniać!
Inofolic ma magiczną moc! To już 4-ta Dziewczyna na tym forum, której się udało z tym lekiem w pierwszym cyklu jego stosowania, juuupi! :-D
 
Ja na szybko ...

Kasik Gratuluję !

Ja tez inofoliku, @ brak
.. brzucho pobolewal wiec myslalam ze będzie ale przeszlo i cisza ....
 
Gratulacje:) dla nowych zafasolkowanych.... u mnie niestety @ przyszła i cykl 4 uważam za rozpoczęty, coś czuję że zakupię ten słynny Infolic może i mi pomoże?
Jak go brać? Od kiedy do kiedy?
 
reklama
Miętowa- na moim przypadku to powiem Ci, że najlepiej pić go 2x dziennie, przez cały cykl. I tyle. :-D A, tylko nie bierz już dodatkowo kwasu foliowego, bo ten lek zawiera jego dzienną dawkę.

Anula88- teraz kolej na Ciebie! Czekamy na pozytywny test albo wysoką betę, do dzieła! :-D
 
Do góry