reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Asiu z moich obliczeń zdecydowanie na marzec i to gdzieś na połowę... bo to dopiero ok 4 tc...
 
reklama
dokładnie Asiu... owulacja mi się przesunęła... i to o ile!!!!!!!! co ja przeżyłam w tym cyklu.... masakra!!!!!!!!!

Jedno wiem!!!!!!!! długi cykl nie oznacza cyklu straconego!!!!!!!!!!!!!! pamiętajcie o tym staraczki kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To będzie mój drugi marcowy dzidziol z dłuuuugaśnego cyklu!!!!!!!!!!!!!!!! Z Zuz ostatni @ miałam 5 maja!!! a termin porodu 21 marca (urodziłam 18).... o niej dowiedziałam się ok 23 lipca a byłam w 6 tc... czyli dokładnie tak jak teraz!!!! no może kwestia 3-5 dni będzie...szoook ....

ps sorki za rozwlekłe wypowiedzi ale nie mogę się jeszcze ogarnąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej
Już się ogarnełam... nie brałam juz dziś duphastonu. Może i zle postepuje ale tak postanowiliśmy z mężem. Może poprostu nie jest nam dziecko pisane ehh. A z drugiej strony jestem w pełni zdrowa wiec moze dodatkowy progesteron jest zbedny bo jesli cos mialo by byc z tego cyklu to bedzie :) czekam na @ jesli sie spozni to wtedy zob.
Poprostu straciłam nadzieje juz.
 
Lalka, - głowe Ci zmyć, Ja dupka bym brała tak do 14dpo czyli u Ciebie po zabiegu.
Asiu - ze słoneczkiem tak delikatnie
Rurka - spoko, bladzioch wręcz szczernieje z zazdrości o groszka.
Iwo, - ty w końcu w domu?
Aschle, - co u Ciebie?
Yesenia, - nie płakaj, &&&&

U mnie dziś 20dc, pewno najpóźniej w poniedziałek @. Już dziś brzuch pobolewał na @.Nie zdziwiła bym się jakby była około piątku.

Witam nowe dziewczęta,
Pozdrawiam
Całuję.

PaPA
 
Jolasiu,Malus dziekuje ze pytacie...u mnie w porzadku.Jakos odpuscilam maz ma wiecej teraz weny na starania ja jakos odpadlam...mam nadzieje ze to chwilowy dolek.Zajelam sie tym czym lubie zeby nie myslec.Mam nadzieje ze kiedys sie uda:tak:
 
Oj słoneczko, to tak jak i ja. Zajęłam się czymś innym. O tym że się zbliża przypomniał mi dziś ból brzucha i dopiero zaczełam liczyć który to dzień bo już wypadłam z rytmu.
U nas zaczeło padać ale pewno centrum burzy i tak przejdzie bokiem.
SWychowałam się w trujkącie trzech rzek. Tak bynajmniej kilka miejscowości było otoczone. Tam jak burza weszła to kotłowało się całe wieki. teraz mieszkam tak, ze z jednej strony mam rzekę. Jak woda przepóści to pogrzmi, popada, jak burza zechce to znajdzie lukę bokiem i zawraca do nas. Ciągnie do miasta.
Właśnie skończyło padać. Ale licha ulewa. A jutro nie zdąży się ochłodzić i w piątek znów dowali upał.
 
Aggrr sie zdenerwowalam bo napisalam i wszystko mi zrzarlo.....

Watpliwosci
Kochana zdrowiej nam szybko. A co do @ hmmm no gadzina z niej to przylazi wredna jedna.... ale ja Ci to mowie ze juz noedlugo nasza godzina wybije a jak missiiss mowi to tak bedzie ! O!:-D:-);-) ja tez noe cierpie swojej roboty bo mnie irytuje na maxa no ale co zrobic. Mam tylko nadzieje ze juz moje katusze w pracy zakoncxa siew sierpniu :-) po urlopiku :-) zaczynalabym 3 miesiac jakbu sie udalo i wtedy see u later aligator!:-D wiec ja wierze ze nam sie uda!


Majdacxku mi na okres zawsze spada najpierw na 36'5 pozniej nizej. Zobacx jak jutro bedzie. Oby wzrosla &&&& trzymam.

Jeszcze 1'5 h w pracy i do domku.... a i wygralam dzisiaj jakies bony z konkursu o ktorym nawet nie wiedzialam :p
 
reklama
Do góry