reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej
Kasiu Wizyta do bani...tyle dobrze ze wyniki ok. Zrobil mi tylko badanie na samolocie... bo usg zrobi po 20 tyg... nawet gdy poprosilam powiedzial NIE... wrrrr.... no coz... tylko sie zdenerwowalam. To byl ten drugi gin... więcej do niego nie ide.... na czwartek umowilam sie do tego mam nadzieję lepszego... no nic tylko się potwierdzilo ze leczenie na nfz to nie leczenie.

Gratuluje Asi i Gabi ;**** rosnijcie w sile !
 
reklama
Dziękuje kochane jesteście. Normalnie strasznie się ciesze. Hurra.

Asmi bete masz piękną moim zdaniem. Ja w 4tc ( w terminie @) miałam bete 22! Więc kochana twoja jest super.

Anula masz racje tamtemu ginowi należałaby sie fotka z takim podpisem. Naprawde te opinie chyba sam sobie pisał. A twój maluch 1,5 cm miał w którym tc?

Iwo suwaczek będzie obiecuje. Za chwile sie za niego zabiore, tylko najpierw wykąpie Mateuszka.
 
Ewelinko niestety sie z toba nie zgodze bo ja chodze do lekarza własnie na nfz i bardzo sobie chwale chociaz doktorek przyjmuje tez prywatnie , w szpitalu zawsze pod jego opieka a jak jego nie ma to ordynatorka lub zastepca bo maja układy miedzy soba!! za kazdym razem mam usg i jest ok :p

KASIKP nie nie bedziemy narazie remontowac bo emont nie taki pilny a w miare jest tutaj wyrobione , wiadomo ze nie po naszemu ale narazie czasu nie ma, R dopiero w sobote wrocił z Gdańska i na szczescie juz nie jedzie bo sie boji zostawic mnie samej

ANULKA nie znamy jeszcze płci, pewnie 10 na prenatalnych poznamy, swietne uczucie te kopniaczki, narazie delikatne ale łza w oku sie kreci :)juz niedługo i ty poczujesz, powiem ci ze jak patrze na swoj suwaczek to jestem w szoku ze to juz połowa no naprawde to cud ze juz tyle za nami..
 
reklama
Ewelinka trafiłaś na bardzo mądrego lekarza, w ciazy powinno sie robić 3 razy usg. A nie za każdym razem, bo ktoś ciekawy jest. Tesc tez mówił ze nie zrobi wiecej tylko dlatego ze pacjentka chce, bo nie ma sensu dziecka narażać. Wiec uważam ze trafiłaś na mądrego lekarza...

Julia ja słyszałam kiedyś ze nie powinno sie badać na samolocie na początku ciazy

Motylku bardzo sie ciesze ze juz lepiej. Masz wielkiego wojownika w sobie ;) zazdroszczę tych kopniaczkow ;D

Gabis gratulacje pięknego fasolka ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Do góry