reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Gabis ... 11 dzien spoznienia ..
Tempa ponad 37 ... czelalam cierpliwie nie napalajac sie ... no ale ju cierpliwość sie skończyła ;-)
 
reklama
Anula88 a ile wy sie staracie? Bo powiem szczerze że podziwiam umiejętność tak luzackiego podejścia do sprawy...
 
Asia, pozdrów ode mnie morze:) 3 mam mocno kciuki:)
Anula, podziwiam za duże pokłady cierpliwosci:)
Ashlee, a co wyświetla Ci się w aplikacji "Mój kalendarzyk"? To raczej nic nie związane z @ i myślę że Mała Istotką wprowadza się i będzie gościć się przez 9mcy:p
 
Dominika a ja nie robie pomiarow tylko sobie zaznaczam kiedy bylo przytulanko samopoczucie itp...a on tam tez wyznacza czy moglo dojsc do zaplodnienia czy nie? bo u mnie nic takiego nie ma ale to moze ze nie robie pomiarow temperatury.Dzisiaj zmierzylam z ciekawosci ale nie biore tego pod uwage bo mierzylam raz i chyba bardziej z ciekawosci:-D

Mam nadzieje ze mowimy o tej samej aplikacji :) ja mam ta:
Mój Kalendarzyk – aplikacja dla nowoczesnych pań Gry i Aplikacje na Androida
 
Ostatnia edycja:
AsiaSzw - Asiu to bez gratulacji, ale kciuki mocna zaciskam!!! i śle &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
to będzie szał nie góral z zakopanego a paryżanka prosto z Paryża!!! (jak dobrze liczę):eek:
 
My hmm teraz jakos 7 cykl ... stwietfzilam zr luzuje wiec spoko ... no i czekalam i czekalam no alr nic ... dzis kupie tesciora ;-) ...
 
Dziewczyny. Uwagaaaa uwagaaaa
Beta 20,41 ;-)

Jupiiiiiiii udalo sie.

Goska ovu mialam po Paryzu :-) ale we francuskim klimacie bylo.
Dziewczyny nadal nie dziekuje. W czwartek powtorze bete.

Gabis w tym samym czasie chyba robilysmy ta bete bo ja 20 ty 23 jaja jak berety.

Wczoraj przyszedl juz do mnie Inofolic, ktorego juz brac nie moge w zwiazku z tym najblizsza mojemu sercu KasiP otrzymuje w spadku prochy staraczki. Za to ze zawsze moge na nia liczyc!!!

Morze dzis cudowne nawet sie troszke opalilam. Teraz biore sie za obiad chociaz nie wiem w co rece wsadzic.
 
reklama
AsiaSzw, gratulacje!!!!!! suuuper :) w końcu pozytywna wiadomość :) obyś zapoczątkowała pasmo sukcesów :) &&&&&& za kolejną duuużo wyższą betę :)
 
Do góry