reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Kurde jak pisze z tel.to widze z opoznieniem niektóre posty.

Asia kciuki kciuki kciuki. I czekamy na bete. A o ktorej wyniki?
Ja widze bladzioszka.
A ile dni do @ ?
 
Ostatnia edycja:
Joalsia jak to plamienie wystapilo to ja juz bylam dawno po owu takze nie mozliwa owulacja :tak:Nic nie nakrecam sie i cierpliwie czekam zobaczymy.

Asia
w takim razie czekamy na wyniki:tak:

Gabis
a jak to plamienie u Ciebie wygladalo?
 
Ja nie wiem juz kiedy powinna @ przyjsc. Z moich wyliczen weekend wedlug ovu pozniej bo ostatnio zawsze sie spozniala ale jesli mialam ovu wtedy co podejzewam to jestem 10dpo. Jest bladzioch. Beta wieczorem. Czekamy bez spinki.
Buziaki
 
reklama
Aschlee na bieliźnie miałam doslownie takie dwie ok.1cm kreski sluzu koloru lekko brązowego. To było 10dpo. I to tyle było.

Asia no to czekamy na wieści &&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry