reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

hej dziewczyny :tak:

a ja dalej się zmagam z alergią, lekarka pozwoliła mi używać dalej nasivin 0,05%, ale jak długo można? wszystko zależy od dnia jednego dnia zakropię po jednym psiknięciu do każdej dziurki i np kolejny raz kropię po 25h, a innego po 20h, a innego po 15h :-(

majdaczek po cichutku gratuluję :tak:
 
reklama
Hej. Witam w ten goracy dzien.

Mychunia kochana wspolczuje. Ja sie zmagam dalej z zatokami i konca kataru nie widac.

Blair ale fajnie miec taką baze wiedzy (czyt.Teścia) blisko siebie. I tesciowa pediatra to tak jak mowisz nic tylko rodzic ;-)

xAnkax, Anula1988, Anula88 co u was?
 
gabis mnie też męczą zatoki od tamtego tygodnia. Nos cały czas zapchany, masakra :baffled: W maju też już to przerabiałam i teraz znowu. Najgorsze jest to, że nie chcę brać żadnych lekarstw, tak na wszelki wypadek, gdyby się udało, a nie wiem, czy tak bez leków to przejdzie. Może i przejdzie, ale pewnie wróci za jakiś czas.
 
Mychunia a zobacz czy mozna brać w ciazy sinupret to jest ziołowy lek który pomaga na katar alergiczny i zatkane zatoki

Gabis no opieka jest bardzo dobra ;)

Majdanek &&& zeby kreseczka ciemniala ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Oj i ja się witam.
Majdaczek, - ciche gratulacje.
Aschle - a co tam u Ciebie.
Wszystkim dziewczynkom znad morza - zazdroszczę miejsca. Sezon słoneczkowy rozpoczęty a ja nad morze ponad 300 km.
Współczuje zatokowiczom - Ja sama cały czas na prochach. Rozszalało się jak byłam jeszcze na l4 a zaczełam wychodzić na dwór. Teraz to już masakra. Musiałam zacząć brać prócz leków na receptę sudafet tabletki by odetkać nocha. I tak cały czas opuchnięty.
Studentki - pilnie się pewno uczycie. Zaliczenia, sesje, oj to już dawno za mną.
Gabis - a jak samopoczucie?
Suselku - chop, chop!
 
Joalsia u mnie w porzadku...podczytuje systematycznie ale nie bardzo wiem co pisac.Pogoda piekna u mnie to korzystamy i spedzamy dnie albo na plazy albo na tarasie przy grillu;-) ja ostatnio narzekalam ze slonce mnie nie lapie to teraz tak mnie lapnelo ze Maz stwierdzil ze wygladam jakbym z cieplych krajow jakichs przyjechala:-D z problemami ze skora sobie poradzilam z czego bardzo sie ciesze:tak:
Buziolki i milego dnia wszystkim
 
Jolasia ja nad morze mam chyba z 900 km więc ty masx w sumie "bliziutko" ;-)

A ja czuje sie dobrze. Teraz tylko zacZęłam sie zastanawiać czy na wizycie uslysze serduszko. Bedzie to 6t2d ciazy i troche poczytalam i mam obawy ze nie. Dlatego zastanawiam sie czy sie nie przepisac na pozniej. Oj bede sie tetaz stresowac.
 
reklama
Do góry