reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Cześć
Na wstępie chce przeprosić że tak dł się nie odzywałam. Ale musiałam sobie to przemyśleć wszystko. Bede musiała was opuścić ponieważ my przystępujemy do aid. Dziś jestem w domu po hcg.
Życze wam powodzenia wszystkim
I napewno zaglądne :p tu od czasu do czasu.
Buziaki
 
hej dziewczyny :tak:

mnie dalej katar męczy, że aż dziś nie śpię od 5.20 :-( dzwoniłam do swojej ginekolog i powiedziała, że mogę jeszcze krople tydzień brać jak mi pomagają uf

mnie do przedwczoraj tez coraz bardziej cycki bolą teściowa mówi, że to przez to iż rosną kto wie :szok:

kasik wyniki posiewu moczu są po 3 dniach dopiero :tak:

majdaczek na gardło polecam płukanie kilka razy dziennie roztworem wody z solą, a także syrop z cebuli :tak:

gabis mnie bolały strasznie piersi przed samym okresem czego nigdy nie miałam i miałam bardzo wyczulony węch :tak:

Aschlee jak dla mnie to wygląda na uczulenie na farbę :baffled:

lalka wracaj do nas szybko z dobrymi wiadomościami ;*
 
Jestem
Z nogą skierowanie do ortopedy. Zużyły mi się mięśnie, są ponaciągane i stawy będę skręcać w każdym możliwym wysiłku i nieuwadze. Lekarze oczywiście masakra, u nas dopiero na jesień. Jutro poszukam w Z.G. lub Świebodzinie.

Aschle, to rzeczywiście paskudnie. Spróbuj dorzucić witaminy z grupy B, A i E.

Buty:
WIN_20140604_174448.jpg
Tak dziwnie zdjęcionko zrobione ale musiałam zasłonić światło z poświaty z okna bo w aparacie lapka się odbijało.
Miały byś ładne, jasne, nieprzesadne i niewysokie ale nie płaskie i są. W miarę stabilne więc może nic se nie skręcę. Mam czarne sandały, brązowe, czerwone i czarne japonki, czarne sandały sportowe tylko czegoś jasnego było brak. Kupiłam jeszcze bielizn.e w podobnym kolorze, gatki koronkowe i takie coś jak satyna. Ale tego to tu nie będe wstawiać. Podobała mnie się jeszcze sukienka w podobnym kolorze do sandałów ale była tylko jedna sztuka tego kolorka a była lekko wydarta przy pasku, taka delikatna kiecka co teraz bluzki są z tych przezroczystych materiałów. Były inne kolorki ale to będe musiała iść w tych sandałach i dobierać, tak by pasiło.
 

Załączniki

  • WIN_20140604_174448.jpg
    WIN_20140604_174448.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Gochson wiesz ... w sumie jakis taki spokoj czuje ... i wiesz co,zawsze przeczucie jest ze @ nadejdzie wiec trzeba się przygotować ... a ja nie czuje potrzeby zeby byc w gotowosci ... dzis to nawet śniło mi sie ze @ dostalam ... a mezu mówi ze test to wyjdzie mi pewnie z opóźnieniem wiec mam sie nie stresować ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry