reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzien Dobry Kobietki,
Mnie jednak kobieca intuicja nie zawiodla... wczoraj przylazla:-(,44-45 dni cyklu!. W dodatku uderzyła z podwójna siła i czuje sie dziś jak flaki z olejem. Całe szczescie ze wolne od pracy, bo nie wiem jak bym tam usiedzisla 8godzin.
Moje cykle do takie długie że ręce opadają. Od października (kiedy odstawilam tabletki): 34,37,35,34,44- czy to normalne?.

Plan akcji: najpierw wizyta u lekarza ogólnego, luz i spontaniczne przytulanie, zero liczenia, mierzenia i analizowania (oczywiście oprócz wyników badań :dry:) i zobaczymy co los przyniesie:)

Buziaki
 
reklama
Witam


ulenka gratulacje, bo chyba jeszcze nie miałam okazji


gabis ja nie mam pojęcia o zastrzykach


Letta przykro mi. Ja z kolei mam cykle bardzo krótkie - dwa poprzednie trwały 22 dni.
 
hej dziewczyny :-)

my wczoraj po 17 pojechaliśmy do Czech na zakupy przez co obiad jedliśmy po 20, a potem było mi tak niedobrze blee

ewelinka
widzisz to blair mi się z Tobą pomyliła :-D

blair
20 moja mama ma urodziny :tak:a może za wcześnie na II kreseczki?

goska piękna fotka :tak:

asmi
witaj w klubie 27 latek :-D

julia podziwiam Cię za Twoje podejście do sprawy... i bardzo dobrze rozumiem Cię, że się boisz i myślisz czy teraz będzie ok... ja wprawdzie straciłam swojego aniołka na początku ciąży, ale też bardzo boli...

gabis ja Ci niestety nie pomogę :no:

Letta po odstawieniu tabletek cykle mogą być różne, więc się nie martw....

ja dziś już napiszę Wam życzenia na święta, bo nie wiem czy dziś jeszcze uda mi się zajrzeć na forum, a jutro rano wyjeżdżam na świeta do rodziców....

a więc kochane staraczki życzę Wam na te święta samych pozytywnych wrażeń, dużo serduszek, złotych strzałów, spędzenia świąt w rodzinnej atmosferze i spełnienia marzeń :tak:
 
Blair87 - ja tam spadku nie widzę u ciebie - takie wahania przeciec to normalne:-)
Gabis - pęka najszybciej w ciagu 24 h-, a zazwyczaj około 36 h. Mi nawet ostatnio w 42 h po.

Dziewczyny potrzebny mi pomysł na jakis szybki obiad na jutro. I jakies miesko na obiad w drugi dzien świat. Bo przeciez samej kiełbasy nie bedziemy jeść:) Moze cos podpowiecie?
 
Ostatnia edycja:
Witam
Chciałabym dołączyć do staraczek :)
Jestem właśnie po pierwszej @ po zabiegu i zbieram siły do starań.
Mamy już zielone światło, chyba ze względu na mój wiek :) do pierwszego cyklu mamy podejść na spokojnie, w kolejnym starać się na 100% :)
Ciekawe kiedy nam się znów uda, poprzednio szybko nie poszło przy pierwszej ciąży w 14 cyklu, w tej nieudanej w 7 cyklu.
 
Mietowa- przykro mi rowniez. Podziwiam nas kobiety ile musimy przejsc w dordze do macierzynstwa.
Moja droga zaczela sie w 2009 roku noe jest latwa ale mam upragniona coreczke. Wiem ze warto dlatego walcze dalej. I Tobie i nam wszyskim zycze tej sily w naszej walce
 
Letta wow faktycznie długie cykle, ja też takie kiedyś miałam, ale po tabsach mi się unormowały do 28dni, a teraz to raz 28-32 teraz ponad 40 ;P
może organizm Twój potrzebuje jeszcze czasu żeby wrócić na właściwe tory :) mi gin mówił że organizm potrzebuje pół roku żeby wrócić po tabsach do "normalności"

Mychunia dziwny ten cykl w ogóle mam, wg mnie to już się szykuje do @ i temp spadła i szyjka wczoraj była ciut niżej i trochę miększa... nie nastawiam się, @ przyjdzie pewnie jutro albo w ndz, nie ma sensu się nakręcać ;)
Kochana Wesołych Świąt dla Waszej trójeczki :*

KasikZ spadek jest, zwykle przed @ jest najpierw taki mały spadek, a na drugi dzień już duży i przyłazi @ :)

Miętowa witaj
[*] dla Twojego maluszka


na ovuf zmieniłam tryb ręczny na wyznaczenie owulki przez komputer, dlatego wg wykresu jestem w 11 a nie w 13dc, piszę żeby Was nie zmyliło, nie będę sobie sama wyznaczać owulki, komp wie lepiej :p wyznaczył mi dzień @ na pon ;)
 
Ostatnia edycja:
Letta - takie długie cykle to bardzo nie dobrze;
Gochson - za krótkie to już w ogóle paskudnie, któraś z faz jest za krótka i sądzę, ze druga. Czasami pewno w ogóle nie dochodzi u Ciebie do owulacji. Jak chora tarczyca tzn że jest niewyregulowana. Coś nie tak z hormonami na pewno. Masz tak jak ja miałam. W którym dniu u Ciebie jest owulacja?
 
reklama
Julia :* Fryzurka podoba mi się, ale na zdjęciu za bardzo nie będzie widać jak obcięta jestem :p Mam przód dłuższy, a tył krótszy i mam dwa kolorki czarny i czerwony :) Dałam w odpowiednim miejscu :)

Aschlee, piękny sen :*

Miętowa, witaj. Dla Twojego Aniołka
[*] Wiem co czujesz, bo też to przechodziłam 3,5 miesiąca temu.

Nie wyspana jestem, bo ciągle myślę o Świętach i dużo pracy przede mną. Zrobiłam już piernika i zaraz zrobię makowe na kruchym cieście. M dzisiaj nie przyjeżdża do domu na obiad i od razu jedzie do drugiej pracy aby szybko przyjechać i mi trochę pomóc. Jutro cały dzień jest w domu więc mam na kogo liczyć. Bidulka taki dzisiaj był zmęczony, że wstał za 15 minut 7-dma i szybko umył się, ja szybko kanapki mu zrobiłam i pojechał do pracy. Na szczęście za późno się nie odbił tylko 2 minuty po i jestem teraz ciekawa czy mu nie odejmą godziny ;/ Regulamin mają, że jak się za późno odbijesz tracisz godzinę pracy ;/

Blair, &&&&& za pozytywne wieści :*

Letta, przykro mi :* Kolejny cykl będzie Twój.
 
Do góry