reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

mar-chew i zeberka - ale fajne wieści :) gratulacjie

benfica - ja też uważam, że nie zawsze mama+tata to recepta na szczęście dziecka - dla mnie ważne aby to byli odpowiedzialni i kochający ludzie, a wiemy jak bywa... (przemoc fizyczna, psychiczna, molestowanie)

lemonca - nie uciekaj, to dobrze mieć własne zdanie i o nim mówić, a Ty jesteś taka fajna i rozsądna kobietka, że by nam Ciebie brakowało

temat piżamowy - jak dla mnie HIT !!!
 
reklama
Cyntia Super! Piękna beta ;)
Lemonnca Wiem, że nie użyłaś zwrotu "śmieciowe", ale ogół Twojej wypowiedzi świadczył właśnie, że tak postrzegasz posty niektórych osób. I owszem, to tylko moja interpretacja. I ja również umiem czytać ze zrozumieniem!!! Myślę, że sama powinnaś przeczytać swoje własne posty, bo chyba nie pamiętasz co piszesz. Przekaz Twojego postu był jasny. Jak już napisałam wcześniej, każdy ma prawo do wypowiedzi na tym forum i będę bronić dziewczyn tu udzielających się. Co prawda ja w staraczkach jestem tylko miesiąc, ale ogólnie na tym forum od dawna, więc wiem jakie generalnie panują zasady.
Aha! Piszesz że jesteś tolerancyjna, a Twoje wypowiedzi temu zaprzeczają... Niech się dziewczyny nawet 1000 razy pytają o te objawy. Mnie to jakoś nie przeszkadza... Tak jak napisała agamemnon może jest to spowodowane wielkim pragnieniem dziecka i trzeba to zrozumieć. Nie chce się z Tobą wykłócać, bo po prostu mamy inne zdanie na ten temat i nie ma się co spinać, ani z tego powodu rezygnować z forum. Trochę więcej luzu i tolerancyjności życzę.
natkusia Gratuluję umowy
natkusia, Piaska &&&& za II kreski :*
Malusiolka &&&& za egz
lamorela :(
Marchew Piękny teścik ;)
zeberka SUPER :) Pochwal się zdjęciem testów :) No i myślę że na dniach możesz na betę lecieć ;)
tekla W takim razie nie gratuluję, ale może pokaż nam to ocenimy?? No i oczywiście powtórz test w najbliższych dniach :) &&&&&

A do mnie wczoraj zawitało plamienie, a dziś @ rozkręciła się na dobre. Zaczynam więc nowy cykl, może ten będzie szczęśliwy... Następny termin @ powinien być ok 15-16 listopada.

Miłego dnia wszystkim :*
 
Cześć Dziewczyny :)

U mnie sporo sie ostatnio dzieje...i jeszcze chwilami byłam odcieta od neta...ale juz podpisałam nowa umowe i nie bedzie przerw :-) a Wy naprodukowałyście tyyyyle ze chyba nie nadrobie wszystkiego ale obiecuję sie zaraz zorientować :) w newsach :)

Wpadam do Wam wysłac trochę pozytywnych fluidków ciążowych ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ŁAPCIE :-D:-D:-D:-D

Gratuluję kolejnym zafasolkowanym i trzymam za was kciuki &&&&& działac Kochane bo trzymam dla Was miejscówki na czerwcówkach :-D:-D

U mnie nadal brak @ czekam na termin wizyty :) bo jak wczoraj sie już dodzwoniłam to chcieli mnie umówic na grudzien :szok: (pierwszy wolny termin) no ale chyba nie moge tyle czekac ;-) i lekarz sam wyznaczy wizyte (bo ma swoj terminarz cieżarnych) to czekam na info dzis i juz sie nie moge doczekac :)

Objawy ciążowe dokuczają...ale się nie skarże :-D a nawet mnie ciesza :)

Byłam 3 dni nad morzem zmienic klimat i naladowac akumulatorki :) muszę przyznac ze jak pochodze to brzuch mnie bardzo boli... :( no ale to chyba nic groznego....

Miłego dnia :)
 
Dzięki dziewczyny, ale boję się jeszcze cieszyć bo to strasznie wcześnie jest. Zdjęcie będzie, ale jak krecha będzie ciemniejsza, bo teraz nie wychodzi na zdjęciu. A na betę wybiorę się jak mąż będzie mógł z małą zostać.
marchew gratulacje!!!
tekla &&&&&&&&&&& za ciemniejszą kreskę;-)
wie któraś o której malusiolka ma egzamin?
 
reklama
Mikaaa wstawiam fotkę, jednak na niej ledwo co widać. Na żywo jest bardziej widoczna ta kreseczka.

15.10.jpg

15.10.jpg
 

Załączniki

  • 15.10.jpg
    15.10.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 58
  • 15.10.jpg
    15.10.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 66
Do góry