reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Ja właśnie zrobiłam obiadek (serowy garnek), mój mąż go uwielbia :D I jeszcze pozostało mi posprzątać w pokoju, bo dziewczynki bawiły się i narobiły strasznego bałaganu.. ;/
 
lamorela - super a jak to się robi?

Dziewczyny ja myślicie - robiłam przez ostatnie kilka dni testy owu, codziennie jedna kreska, a wczoraj jak robiłam, to zobaczyłam drugą, ale taką ledwo widzialną - pokazałam mężowi co by nie było,że mam zwidzy, ale potwierdził - czy to może oznaczać, że coś ruszyło i owu się zbliża albo coś? wiem - tonący brzytwy się chwyta:nerd:
 
jeszcze ode mnie kilka słów co do leczenia zębów, tzn. nie z mojego doświadczenia, bo ja nigdy nie miałam leczonego, ale mój brat chodzi do dentysty, który ma swój prywatny gabinecik, ale jednocześnie podpisaną umowę z NFZ, no i jak ktoś ma życzenie, to plombuje za darmo. Brat był z zębem, który kwalifikował się już do kanałowego, no i dent się pyta jak chce mieć robiony.. ten się patrzy nie wiedząc o co chodzi, a lekarz mówi, że KAŻDY (już nie tylko kobieta w ciaży) ma refundowane leczenie kanałowe zębów nr 1, 2, 3, bo te przednie zęby to są zęby reprezentacyjne, dlatego, że je widać przy uśmiechu. No i brat zaszalał na NFZ, ale o dziwo .. wszytko ładnie się trzyma do tej pory, a to juz kawał czasu :-D w sumie się zastanawiam, czy to zależy od gabinetu, ale chyba wytyczne NFZ są jednakowe wszędzie? :confused:

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mąż mi właśnie przysłał mms ze zdjęciem pomarańczy, które kupił. Ułożył piramidkę i mi pokazał, głupol :-D
mamy w domu wyciskarkę do cytrusów i uwielbiam sok z pomarańczy i grejfrutów. Slinka mi pociekła ;-)
 
Ostatnia edycja:
serowy garnek? ten winiarowy??

my dzisiaj karkówka z ziemniaczkami ;-) i mizeria :tak: mizeria specjalnie dla Mrówka ;-)
 
Te pralinki to teraz na poczekaniu zrobiłam, bo olej kokosowy ma termin do grudnia, to go wykorzystuję do wszystkich samoróbek. Jak tylko zobaczę, czy wyszły podam przepis.

Myślę co zrobić na małą imprezkę na urodziny. Tort upiekę chyba czekoladowy z malinami, ale nie mam pojęcia co zrobić na ciepło. Pójść w klasykę, którą robiłam setki razy i wiem, że na 100% mi wyjdzie, czy coś nowego.
 
Ostatnia edycja:
Malusiolka ja mam córcię Nadię i jest aniołeczkiem. Fakt ma dopiero 4 miesiące ale jest grzeczną kochana córeczką.

Ja tez zgrzytam zębami w nocy a wiem to od mojego dentysty :p

U mnie na obiadek leczo :)

Dziś zmierzyłam temperature w pochwie ale jednorazowo i miałam 37. Może te plamienie to jednak owulacja egh nie wiem
 
Aśku, też się zastanawiałam nad karkówką, ale wolałam serowy garnek.

Dziewczyny, w sklepie może kupić pomysł na serowy garnek. Składniki to mięso mielone, pieczarki, por, makaron rurki, woda i śmietanka 12%, albo 30%. Pychotka :D

Jak któraś lubi pierś z kurczaka to mam dla Was przepis na placuszki. Dostałam go kiedyś od przyjaciółki i nam bardzo posmakowały :)

Składniki:
-Cała pierś z kurczaka;
-natka pietruszki;
-15 dag sera zółtego;
-łyżeczka vegety;
-3 łyżki mąki;
-3 jajka

Jajka wbić do miski, dodać 3 łyżki mąki i łyżeczkę vegety, dodać drobno pokrojoną pietruszkę i pierś pokrojoną w kwadraciki. Wszystko wymieszać i smażyć.
Życzę smacznego :)

centka80, jak chcesz makaron zapiekany z serem, to proponuje "Pomysł na zapiekankę z szynką i serem" :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale fajne pomysły na obiadki macie,muszę wypróbować.:-)
A moja Sara chyba chora... katar,kaszel i gorączka...:baffled: Dałam jej Ibuprom dla dzieci,mam nadzieję,że uśnie,a jeśli po przebudzeniu nadal będzie źle,to do lekarza...:-(
 
Do góry