reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
dobrze :) uciekam z moją niesforną fasolką się położyć :) może potrzebuje odpoczynku :) hehe :* Dobranoc kobitki :*
 
hej, hej :) dziaj pobudka o 6.30, też tak was budza wasze dzieci??? dziaja mamy cały dzień zaplanowany:) i fajnie, że już chyba pogoda będzie się utrzymywała..
Asiaczek, gratuluję!!! to termin na styczeń??
 
witam dziewczyny!czy mozna sie przylaczyc do was?
bardzo bym chciala w pelni dolaczyc do watku,ale nie wiem czy sie nam uda na 2013rok...
od nastepnego cyklu zaczynam brac wiesiolek i w sierpniu zaczniemy staranka...

aaa wlasnie baskaaa czy twoje poronienia,nie byly zwiazane z braniem wiesiolka???jego powinno sie brac do polowy cyklu,moze za dlugo bralas i stad te niepowodzenia....trzymam &&&&&&&
za wszystkie staraczki tez mocno zacisniete &&&&&&&&&&
 
kasiaip83 :-) no to się nie wyspałaś :-) a co do pogody.. w końcu.. u nas wczoraj rano było -2...:szok:

zyta myślę że nie miało to nic wspólnego, bo brałam go tylko do owulacji, puźniej już nie ;-)
Wsumie nawet lekarz nie wie czemu.. poprostu bez przyczyny.. to znaczy przyczyna napewno jakaś była ale mój gin mi powiedział że w większości przypadków jest to poprostu nie do wykrycia:-(

Ale jak to mówią do 3 razy sztuka.. na szczęście jestem optymistką :tak:
 
reklama
Czesć Dziewuszki ;)

My własciwie dopiero co zaczęlismy starania, konkretnie miesiąc temu, ale mocno wierzę, że uda się zakończyć rok 2013 już z dzidziusiem.
Strasznie się cieszę, że jest taki temat bo nie mogę się doczekać kiedy będę mogła sama pochwalić się fasolką w brzuchu. Trzymam kciuki za wszystkie mamy 2013 ;)

Wiecie, boję się trochę,że za długo zwlekalismy z dzieckiem i teraz będzie problem z tą ciążą... W sumie dużo podróżujemy i cięzko nam było się zdecydować chcąc zapewnić maluszkowi jak najwięcej stabilnosci w zyciu. A teraz akurat jak zaczęlismy się starać to u mnie jak nigdy dotąd pojawiły się problemy z cyklem... :( i już sama nie wiem co się dzieje.
 
Do góry