reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Mary Wisienka dzięki ;-)

u mnie zakręcony tydzień mnustwo pracy w pracy ;-) przemeblowanie robiłam i dostawy były takze masakra a jakby tego było mało w sobote mały nam sie rozchorował i dziś Kamil znim siedzi - tyle dobrego że teraz ma kto z nim zostać ;-)ale dzielnie to znoszą moi chłopcy choc ja mam doła że w pracy bo najchętniej to bym małego przy cycu tuliła ehhhhhhhh

Ikasia jak tam humor lepszy?? mam nadzieje mi też sie nie raz zdawało że długo prubujemy i że już odpuszczam i w następnym cyklu okazało sie że będzie Bartuś oby u Ciebie też sie tak skończyło ;-)
 
reklama
Mary Wisienka dzięki ;-)

u mnie zakręcony tydzień mnustwo pracy w pracy ;-) przemeblowanie robiłam i dostawy były takze masakra a jakby tego było mało w sobote mały nam sie rozchorował i dziś Kamil znim siedzi - tyle dobrego że teraz ma kto z nim zostać ;-)ale dzielnie to znoszą moi chłopcy choc ja mam doła że w pracy bo najchętniej to bym małego przy cycu tuliła ehhhhhhhh

Ikasia jak tam humor lepszy?? mam nadzieje mi też sie nie raz zdawało że długo prubujemy i że już odpuszczam i w następnym cyklu okazało sie że będzie Bartuś oby u Ciebie też sie tak skończyło ;-)


Kochana troszke lepiej...dzisiaj jest 7dc wiec niedlugo staranka...
Dzisiaj odebrałam wyniki prolaktyny...wczesniej była 23 a norma byla 23, wiec niby w normie ale jednak wysoka....a dzisiaj zobaczylam piekną 9-tkę...wiec jestem szczesliwa:tak:
 
Kochana troszke lepiej...dzisiaj jest 7dc wiec niedlugo staranka...
Dzisiaj odebrałam wyniki prolaktyny...wczesniej była 23 a norma byla 23, wiec niby w normie ale jednak wysoka....a dzisiaj zobaczylam piekną 9-tkę...wiec jestem szczesliwa:tak:
to to wyniki rewelacyjne teraz to napewno sie szybko uda trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje że razem będą nam brzuszki rosły bo my od wczoraj też bez gumki działamy ale na zasadzie jak będzie to super jak nie to nic przyjdzie w swoim czasie - choć u mnie to podejście pewno z tąd że już jeden krasnal po domu biega ;-)

ooo, dziękuję bardzo za pamięć i życzenia! :-) :-) :-)

urodziny świętujemy na raty a imprezę zrobimy gdzieś w okolicach moich urodzin w czerwcu ;-)



Dziewczyny, zajrzałam tylko na moment, umieram po pracy a jutro znowu taki maraton i tak do końca tygodnia....

Pozdrawiam wszystkie cieplutko i życzę dużo zdrowia i słońca i spacerów z pociechami :-)

dużo energi na ten pracowity maraton ;-)
 
Dzień dobry!

Jord - jak się urlop udał? Sto lat dla córci!

Maryla - jak tam w pracy? Ogarnęłaś już to zamieszanie?


U nas OK, dziś byłam z Mią na szczepionce, teraz odsypia moje maleństwo. Waży już 8890 g! :-) A u nas ciągle coś, jak nie malowanie domu, to budowa werandy, więc wlatuję jak mogę...

Buziaki!
 
Witajcie. Oj cięzko bywac codziennie. Wczoraj Milusia urzadziła koncert i nie spała pół nocy. Chyba zebole. Oczywiście nie dałam rady. Dziś nadrabiałam zaległości z wczoraj i szykuje się do pracy. Jutro mam zebranie. Po za tym padam ze zmeczenia i zaraz lecę spac póki mała spi
Pozdrawiam wszytskie mamusie)))obecne i przyszłe
Marry omajgot a to nie za dużo?????
 
Dzień dobry!

Jord - jak się urlop udał? Sto lat dla córci!

Maryla - jak tam w pracy? Ogarnęłaś już to zamieszanie?


U nas OK, dziś byłam z Mią na szczepionce, teraz odsypia moje maleństwo. Waży już 8890 g! :-) A u nas ciągle coś, jak nie malowanie domu, to budowa werandy, więc wlatuję jak mogę...

Buziaki!
super że mała tak pięknie rośnie ;-) mój kawaler 10kg waży ;-) a długiii ja nie wiem chyba koszykarz mi rośnie ;-)

Mary,

urlop super. Pogoda jak dla mnie idealna, średnio 15st ;-) niestety wiało potwornie, jak to w tamtych rejonach i do tego nad morzem.
Dużo się zmieniło od naszego ostatniego pobytu, ale fajnie się chodziło w znane miejsca i porównywało ze wspomnieniami. Trochę taka sentymentalna ta podróż była.
Chcę wracać!

Maryla, to trzymam kciuki, żeby się udało za pierwszym podejściem. kto wie... może już tam jakaś fasolka kiełkować zaczyna :-)
było by super ale szczeże w to wątpie za dużo szcześcia na raz by było ;-) ale nic poczekam w końcu sie zjawi ;-)

Wisienka Ty to jak zwykle na wysokich obrotach, choc nie powiem ja ostatnio też dziś już miałam kurs z małym do lekarza i z powrotem potem babcie do dentysty i z powrotem a dzień dopiero sie zaczoł jeszcze gośmu ma mi dzis szyby w sklepie obklejać no i mam mega 2 dostawy tylko energii brak
 
reklama
Hej wszystkim w ten piękny dzień! :-)


Jestem w potrzebie - kawyyyy! :tak: Ale u nas nocka... :eek: Brzuszek i chyba ząbki, a dziś gorączka! Moja niunia ostatnio jadła NAN, bo nasza pediatra-wariatka ubździła sobie, ze trzeba sprawdzić jak się ma Mii skaza białkowa i sprowokować u niej reakcję na białko mleka krowiego!!! :wściekła/y: No, to dostawała bidula przez 2 tyg. mieszankę Nutramigenu z NAN, a ostatni tydz. już tylko NAN. I co? Powrót strasznej wysypki na buzi! :zawstydzona/y::szok: Do tego doszły straszne bóle brzuszka, więc wczoraj się tak wkurzyłam na tę babę i po naradzie z moim M. wróciliśmy do Nutramigenu. Nie będę dziecka męczyć tylko dlatego, ze ktoś ma głupie pomysły! :no:
Wczoraj byłyśmy na szczepieniu i moja malutka zniosła je dzielnie! :happy2: Pięknie przybiera na wadze i rośnie. :-) Ale ta gorączka chyba z wczoraj jeszcze... :-(



Marry omajgot a to nie za dużo?????


Wisieńka - no co Ty! Gdzie za dużo?! Ja tam się cieszę, ze mała na tym świństwie Nutramigenie tak ładnie przybiera i na pewno nie będę jej odchudzać! Mam nadzieję, ze u Was OK.


Mary,

urlop super. Pogoda jak dla mnie idealna, średnio 15st ;-) niestety wiało potwornie, jak to w tamtych rejonach i do tego nad morzem.
Dużo się zmieniło od naszego ostatniego pobytu, ale fajnie się chodziło w znane miejsca i porównywało ze wspomnieniami. Trochę taka sentymentalna ta podróż była.
Chcę wracać!


Jord - super, ze urlop udany! :happy2: To kiedy następna wyprawa? Jak tam Twoja dwulatka?


Maryla - pięknie Ci rośnie chłopczyk! :-)

Pozdrawiam wszystkie Panie!
 
Do góry