reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Coś tam przebija, poczekaj jeszcze może, rozmawiałam z jedną klientka moja i mówiła, że u niej HCG jest produkowany późno, i lekarz jej radził robić test dopiero tydzień po spodziewanej @ więc nie tracimy nadziei. 🤞
Ja jestem dopiero dzien po terminie.. 2 miesiace temu wychodzily cienie i 5 dni po terminie przyszedl okres :(
 
reklama
Ja jestem dopiero dzien po terminie.. 2 miesiace temu wychodzily cienie i 5 dni po terminie przyszedl okres :(
Ja wczoraj robiłam test dzień po terminie, 25tke i nic nie było, a dzisiaj dopatruję się na nim cienia jak głupia jakaś 🤦‍♀️
Okresu nadal nie mam, chyba kupię jeszcze testy 10tki i zobaczę co wyjdzie.
 
Moje przeziębienie rozkręca się już coraz bardziej, myślałam, że tylko ten "kac" mi doskwiera, ale dziś już nos zapchany z jednej strony i ciężka głowa, z oczu plynie. I co to będzie... Niefajnie być chorym w pierwszych Tc 😬 Kur... Nie może być za łatwo... Oby bejbik jeszcze nie był do mnie "podłączony" na tyle żeby to mogło wpłynąć na niego.
Za parę dni mam lecieć do Polski ale nie wiem co teraz robić, w samolocie zwykle mnie wykancza klima, może lepiej zostać i się wykurowac?

Radzicie mi przenieść się na inną grupę? Jakoś się tu zadomowilam, dziwnie przejść do ciążowych, bo jeszcze czasy niepewne 🤷‍♀️
 
Ja mam jeszcze pink plytkowy 20 gdyby okres nie przyszedl ;)
Zastanawiam się czy na teście w miejscu gdzie powinna pojawić się kreska z ciążą jest taka jakby "fabryczna" kreska biała lekko błyszcząca, z innego materiału niż pozostała część tej płytki czy to powstało w wyniku mojego moczu 🙈
 
Moje przeziębienie rozkręca się już coraz bardziej, myślałam, że tylko ten "kac" mi doskwiera, ale dziś już nos zapchany z jednej strony i ciężka głowa, z oczu plynie. I co to będzie... Niefajnie być chorym w pierwszych Tc 😬 Kur... Nie może być za łatwo... Oby bejbik jeszcze nie był do mnie "podłączony" na tyle żeby to mogło wpłynąć na niego.
Za parę dni mam lecieć do Polski ale nie wiem co teraz robić, w samolocie zwykle mnie wykancza klima, może lepiej zostać i się wykurowac?

Radzicie mi przenieść się na inną grupę? Jakoś się tu zadomowilam, dziwnie przejść do ciążowych, bo jeszcze czasy niepewne 🤷‍♀️
Zostań! Możesz przecież udzielać się tu i tu 😀
Czytałam że pierwsze objawy ciąży są jak przeziębienie więc może to to?
 
Naprawdę niczego się nie uczę.. Zrobiłam "chińczyka" bo zostały mi.z zestau testów owulacyjnych. Szukałam takich bez ale nie znalazłam więc schowałam "chińczyki" na dnie szafy no ale, że teraz większego sensu na test nie widzę bo to 24dc (gdyby intuicja nie zawiodła to 2 dni po zagnieżdżeniu) to z uzależnienia sięgnęłam po "chińczyka" a te już w sierpniu pokazywały mi cienie i dość się nastresowałam. A więc mam kolejny, wg mnie to pasek testowy ale noe.zmie ia to faktu, że wolałabym biel vizira i spokojną głowę bo wiadomo, że nadzieja teraz jest jeszcze większa.
Jutro robię Rossmannowski, najwyżej pojadę po następny na sylwestra ;)
 
reklama
Do góry