reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Hej. Ja czekam na nowy cykl, W tym nie mogę się starać ;)

Ja widziałam ostatnio testy ciążowe przy kasie w biedronce :eek:

Freja ja też widzę blady cień na samym końcu paska :) Może warto jednak zrobić betę :)
 
Nie wytrzymałam i poszlam na betę 😁 wyniki jeszcze dziś ale trzeba stawić się po nie do laboratorium i nie wiem czy dam radę dzisiaj. Mimo, że dziś byłam w pracy pieszo to poszłam do lab, który jest w drugą stronę niż mój dom 😂 Ledwo wrocilam do chaty tak mnie ten spacer zmęczył 😳 a test, który rano coś tam pokazywał teraz jest absolutnie biały. Nic na nim nie widać, zero cienia ani nawet cienia cienia cienia ...
Czyli czekamy razem na wyniki do poniedziałku 🥰
Hmm.. Dziwna sytuacja z tym testem, ten który zrobiłam rano teraz zrobił się jeszcze wyraźniejszy jak trochę odleżał. Myślę, że nie ma się co tym sugerować, beta rozwieje nasze wątpliwości, a na ten moment delektuje się myślą, że mogę być w ciąży, spróbuj, pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenia! ❤️
 
Hej. Ja czekam na nowy cykl, W tym nie mogę się starać ;)

Ja widziałam ostatnio testy ciążowe przy kasie w biedronce :eek:

Freja ja też widzę blady cień na samym końcu paska :) Może warto jednak zrobić betę :)
Ja nigdy w biedronce nie widziałam.
W ogóle to kupiłam wczoraj jedyny który był w aptece test pink płytkowy i teraz myślę czy on pokaże wiarygodny wynik bo czytałam, że on jest średni. Co wy myślicie o tym teście?
 
Podziwiam Wasze nastawienie. U mnie nastrój już siadł. Jak nie muszę czekać, bo mam owulację nie z tego jajowodu co trzeba to znów beta jest na 0,1 i kicha. Przecie to można zwariować ;) I jaka tu adrenalina? Raczej policzek.
 
olaaa7
W tym tygodniu są i to za niecałą złotówkę hehe. Też się zdziwiłam, ze w biedronce. A co do testu to w sumie każdy może trochę przekłamać. Różne czułości a czasem i wadliwy się niestety trafi.

Ja nigdy w biedronce nie widziałam.
W ogóle to kupiłam wczoraj jedyny który był w aptece test pink płytkowy i teraz myślę czy on pokaże wiarygodny wynik bo czytałam, że on jest średni. Co wy myślicie o tym teście?
 
Kurczę dziewczyny jak tak was czytam to tez już bym chciała testowac, a tu jeszcze min 10dni 🙈
@olaaa7 ja tez to traktuje jak rozrywkę 😂

Trzymam mocno kciuki za wasze bety, widząc te wasze testy czuje ze Wam się uda ✊🏼

A tak z innej beczki, macie tez tak ze w owulacje śluz ma dziwny, mocny zapach? Mąż mi mówi ze nie muszę chodzic na żaden monitoring bo on po zapachu jest mi w stanie wyznaczyć owulacje 😂
Nie zauważyłam aby w owulację śluz miał inny zapach.
 
reklama
Do góry