reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dzisiaj u mnie jest 31dc przy cyklach 27-28dc, od wielu miesięcy nigdy się nie spóźniła. Jeśli coś jest na rzeczy to myślę, że beta rozwieje wątpliwości. Nigdy nie byłam na becie, nie było potrzeby. Zaraz się ubieram i idę, ale ręce mi się trzęsą. 🤔 A jak u Ciebie? Plamienia ustały? Jak się czujesz?
Sama nie wiem czy nazwać to plamieniami bo wkładka byla czysta, ten sluz sie pojawial przy wycieraniu w wc, ale tak dzisiaj go nie ma jak na razie.
Tak z ciekawości: ile u Was kosztuje beta?
Ja płacę 25 zł +3zl pobranie :)

Bete odbioram koło 14 :) ale czuje że będzie dobrze, wczoraj miałam zalamke ale jesteście niezastąpione w podtrzymywaniu na duchu :)
 
Sama nie wiem czy nazwać to plamieniami bo wkładka byla czysta, ten sluz sie pojawial przy wycieraniu w wc, ale tak dzisiaj go nie ma jak na razie.

Ja płacę 25 zł +3zl pobranie :)

Bete odbioram koło 14 :) ale czuje że będzie dobrze, wczoraj miałam zalamke ale jesteście niezastąpione w podtrzymywaniu na duchu :)
To czekam na potwierdzenie bety :)
 
Też tak macie, że traktujecie robienie testu jak rozrywkę? :p Ja to lubię tą adrenalinę a dopiero teraz mam okazję zrobić więcej testów bo w pierwszej ciąży udało się za pierwszym razem, więc test był tylko w 30 i 33 dc.

Od rana mam uczucie większej wilgoci niż wcześniej. Wczoraj bolało mnie podbrzusze, podobnie do tego bólu którym miałam w owulacje ale ból był słabszy. Nawet bolało podczas przytulanek jak M wchodził głębiej jakby bolała mnie szyjka. Dziwne to było. Miałyście coś takiego?
 
To może jutro rano powtórz test? Ja bym tak zrobiła. Myślę, że skoro cokolwiek Ci wyszło to musi być coś na rzeczy, inaczej byłaby biel vizira.
Nie wytrzymałam i poszlam na betę 😁 wyniki jeszcze dziś ale trzeba stawić się po nie do laboratorium i nie wiem czy dam radę dzisiaj. Mimo, że dziś byłam w pracy pieszo to poszłam do lab, który jest w drugą stronę niż mój dom 😂 Ledwo wrocilam do chaty tak mnie ten spacer zmęczył 😳 a test, który rano coś tam pokazywał teraz jest absolutnie biały. Nic na nim nie widać, zero cienia ani nawet cienia cienia cienia ...
 
reklama
Nie wytrzymałam i poszlam na betę 😁 wyniki jeszcze dziś ale trzeba stawić się po nie do laboratorium i nie wiem czy dam radę dzisiaj. Mimo, że dziś byłam w pracy pieszo to poszłam do lab, który jest w drugą stronę niż mój dom 😂 Ledwo wrocilam do chaty tak mnie ten spacer zmęczył 😳 a test, który rano coś tam pokazywał teraz jest absolutnie biały. Nic na nim nie widać, zero cienia ani nawet cienia cienia cienia ...
Dziwna sprawa. Kurcze szkoda że nie dasz rady odebrać. Cały weekend czekanie to jakaś masakra.
 
Do góry