reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Pierwsze słyszę . Mi gin zawsze mówił ze tylko żurawina a najlepiej profilaktyczne pic sok . W pierwszej ciąży miałam stale problemy w drugiej piłam żurawinę i ani jednej infekcji - nie wiem czy był to związek z jej piciem ale nie miałam problemów .
Ja łykam żurawinę od dłuższego czasu, wcześniej nie rozstawalam się z Furaginum i właśnie tu na forum dowiedziałam się, że przy staraniach trzeba ją odstawić po owulacji. Ginka potwierdziła.
Ale jeśli złapie już ZUM to właściwie nie ma chyba większego wyboru :/

Dziewczyny, głupie pytanie a gesty mleczny śluz 2 dni przed spodziewana, to objaw bardziej @ czy ciążowy ?
Taki mam przed @, w ciąży wg własnego doświadczenia jest go dużo więcej i to taki wodnisty budyń śmietankowy haha
Ale każda z Nas może mieć inne objawy albo nie mieć ich wcale :)
 
Hej dziewczyny dawno tu nie wchodziłam, nie wiem czy jesteście wszystkie i co tam u Was? Ja się totalnie zalamalam. Przestałam czytać forum, bo miałam wrażenie że się nakrecam jeszcze bardziej. Myślałam, że mi się udało ten temat odpuścić i, odstawić z boku, ale jak tylko poczułam że zbliżają się dni płodne to od nowa wróciła i, liczyłam wsssystko skrupulatnie. W tym cyklu owulacje miaalm jakby późno z testów. Ale czułam leciutko tylko taki ból. Biorę drugi miesiąc ovarin i myślę czy to nie po nim mi się trochę te bólu owulacyjne nie zlagodzily. Ale koniec końcu testy robię do dzisiaj (okres w sobotę mam mieć) i ona nadal wychodzą tak że ta kreska testowa jest o ton jaśniejsza od tej głównej. Przed wczoraj bolał mnie jajnik ale to z lewej strony a owulke mam w tym miesiącu z prawej. I tersz czuje takie dziwne bóle brzucha jak na okres, ale piersi zupełnie nie bolą. Już nie wiem co mam myśleć.. Bo z jeden strony ta nadzieja ciągle gdzieś jest a z drugiej to tyle razy się nie udało że nie mam odwagi myśleć że tym razem będzie inaczej. Buziaki dziewczyny, Jezu ale się rozpisalam! Miłego dnia i powodzenia jeśli któraś testuje dziś
 
Dziewczyny pomocy. Zaraz mam wizytę u gina. Jestem w okolicach owulacji. Jakie parametry powinien zmierzyć mi lekarz? Grubość endometrium, co jeszcze? To nie jest monitoring cyklu tylko zwykłą wizyta ale przy okazji chce poprosic, żeby pani doktor oceniła czy owu była, będzie czy raczej wygląda to na cykl bezowulacyjny.
 
reklama
Do góry