reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

U mnie tez 3 dc ale grudzień miesiącem wina, do staran powracam od stycznia, powodzenia [emoji110][emoji4]
Witam Was dziewczynki Nie udzielam się póki co bo w sumie nie mam po co haha xD ale Was obserwuje i czytam Gratulacje II !! U mnie dziś 3 DC no i niestety tak jak wspominałam wcześniej cykl na straty bo mąż w delegacji do 15 grudnia ehh...
Najwcześniej mogę ujrzeć II dopiero w styczniu [emoji17]
Ale przynajmniej sylwester który mamy zarezerwowany w restauracji będzie w 100% udany [emoji28][emoji23] zawsze jakiś + [emoji1]
 
reklama
Czesc Dziewczyny, czy mierzycie sobie temperature w cyklu? Jesli tak to czy w ustach czy w pochwie, i czy jest to dla Was wiarygodne w miare? Ja mierze w ustach i dosc sceptycznie podchodze do obserwacji temperatury a co Wy mysliscie?
Ja mierzę w ustach. Jestem zadowolona, wykresy są czytelne. Oprócz temperatury obserwuje śluz i jedno z drugim się pokrywa w kwestii owu. Ważne jest żeby mierzyć codziennie o tej samej godzinie.
 
Cześć dziewczyny,
Jak cO poniedziałek rano nadrabiam zaleglości z weekendu przy herbatce w pracy.
ja juz mam szyjke Wyzej i po sluzie wiec mysle ze juzpo owu. Testow owu nie robilam bo nie mialam czasu. Co do wykorzystanego cyklu to mysle ze byl 75/100% bo codzienne przytulanki byly nierealne hehe
Liczę na cud i jestem nastawiona pozytywnie.
Gratuluje kolejnych dwoch kreseczek super dziewczyny! Spokojnej ciazy i zdrowka życzę
 
@karo_85 jak tam sie czujecie? Wszystko w porzadku?
Hej! Dziekuję,ze pytasz. Nie miałam za bardzo kiedy się tu pojawic, bo dopadło mnie przeziębienie. Wszystko ok :) jeden pęcherzyk ciążowy jednak się wchlonal i pozostała ciąża pojedyncza, dzieciątko się rozwija, na ostatniej wizycie w piątek biło już serduszko. Ogólnie czuję się dobrze (prócz przeziębienia). Nie mam jakiś uporczywych objawów. Czasem mnie zemdli, trochę bolą piersi i to w sumie tyle :) A Ty jak tam? Staram się Was czytać, ale ciężko tyle stron nadrobić. Pozdrawiam Was kochane i trzymam mocno kciuki za owocne starania.
 
reklama
Do góry