reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

u mnie dziś 38DC. zaraz zbieram sie do rossmana po testy. myślicie ze jest sens testować dziś, czy jutro z porannego moczu? tak bardzo odciagam sie od tego testowania, żeby się nie rozczarować...

poza tym wczoraj znowu miałam bóle jak na okres i chodziłam ciagle sprawdzić czy nie przyszedł. dziś ten ból jest troszkę mniejszy.
Ja bym nie czekała do rana
 
reklama
u mnie maksymalnie do 34dni. kilka dni temu bardzo bolały mnie piersi co u mnie przed miesiączka nie zdarza się nigdy. zawsze bolą okolice pachwin i uda + podbrzusze. dziś biust boli mniej, ale przy przytulankach z narzeczonym nawet jak lekko ściśnie to wtedy ten ból jest mocniejszy. mam taki mleczny śluz. przed przyjściem @ zawsze mnie wysypuje na twarzy, teraz nic sie nie zmieniło i dalej moja cera wygląda jak wyglądała. poza tym mam teraz duże wahania nastroju. kupie 2 testy, zareaguje dziś i jutro rano z porannego moczu.
Ja bym nie czekała do rana

zdecydowałam ze robie dziś po powrocie z zakupów, 2 zrobię jutro z rana. bede miała rossman po drodze, zobaczę jakie maja testy i wezme 2 rożne :)
 
Dzisiaj teoretycznie powinnam miec owu. Testy LH negatywne od 4 dni. Śluz niepłodny. Byłam mocno przeziebiona cały zeszły tydzień z gorączką bardzo wysoką, być może wszystko się przesunęło, albo nie bedzie owu wcale. Chyba pazdziernik poszedł na straty.....
Trzymam kciuki za dziewczyny testujące na dniach! :)
 
Na bank ciąża [emoji8] trzymam kciuki [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
u mnie maksymalnie do 34dni. kilka dni temu bardzo bolały mnie piersi co u mnie przed miesiączka nie zdarza się nigdy. zawsze bolą okolice pachwin i uda + podbrzusze. dziś biust boli mniej, ale przy przytulankach z narzeczonym nawet jak lekko ściśnie to wtedy ten ból jest mocniejszy. mam taki mleczny śluz. przed przyjściem @ zawsze mnie wysypuje na twarzy, teraz nic sie nie zmieniło i dalej moja cera wygląda jak wyglądała. poza tym mam teraz duże wahania nastroju. kupie 2 testy, zatestuje dziś i jutro rano z porannego moczu.
 
Dziewczyny wczoraj powinien przyjść okres nie ma go, jest lekki ból krzyżowy, piersi zrobiły mi się jakby większe i cięższe ale bezbolesne, i jakiś dziwny sluz aż mam wkładkę [emoji87]
 
reklama
Do góry