reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Liczy się od @ ;) u mnie jutro zaczyna się 6 tydzień już nie mogę się doczekać aż wkoncu pójdę zobaczyć co tam słychać, a że postanowiłam że pójdę do gina dopiero jak będzie możliwe usłyszeć bicie serca to jeszcze trochę sobie poczekam :)
Dziewczyny, te 6 tygodni żeby zobaczyć serduszko, to liczy się od dnia ostatniej @ czy od zapłodnienia ? Bo już zgłupiałam.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem przerażona:( w poniedziałek beta 1045 a dzisiaj 1501. Wiem że przyrost powinien być minimum 66 %. Czy mam się już przygotować na najgorsze? Jutro lekarz
 
Dziewczyny jestem przerażona:( w poniedziałek beta 1045 a dzisiaj 1501. Wiem że przyrost powinien być minimum 66 %. Czy mam się już przygotować na najgorsze? Jutro lekarz
Czesc, ja niestety nie pomoge Ci w tym temacie, bo nie mam takiej wiedzy. Mimo wszystko postaraj sie nie stresowac, moze pozostale dziewczyny wiedza cos wiecej i beda w stanie troche Cie uspokoic. Ja ze swojej strony 3mam mocno kciuki :*
 
Dziewczyny jestem przerażona:( w poniedziałek beta 1045 a dzisiaj 1501. Wiem że przyrost powinien być minimum 66 %. Czy mam się już przygotować na najgorsze? Jutro lekarz

Nie ma na razie co sje stresować i nakręcać chociaż wiem ze to trudne
. Jutro porozmawiasz z lekarzem i zobaczysz ze będzie dobrze . Który tydzień i dzień ci wychodzi
 
cześć, mam nadzieję że o mnie nie zapomniałyście :) ja się wyłaczyłam bo skoro nie mogłam się starać to nawet tutaj nie wchodziłam. Aktualnie skończyłm 1 owulację w której mogłąm się starać. niestety tylko raz były przytulanki więc nie nastawiam się na dwie kreseczki. ale też nie mamy teraz ciśnienia by włąśnie w pierwszym cyklu od poronienia udało nam się. To tyle po krótce co u mnie. Wielu dziewczynom udało się zajść w październiku?
Hej!
wlasnie wczoraj o Tobie myslalam.
mam nadzieje ze juz lepiej :* i z nowa energia zaczynacie, sciskam mocno i trzymam kciuki
 
reklama
Do góry