reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny czy jest tu ktoś z Wrocławia? Już planuje monitoring kolejnego cyklu, bo niestety dziś mnie podkusiło i zrobiłam test (28dc) ale biel...może któraś z Was kogoś poleca?
 
Dziewczyny a czy znacie taki preparat jak dong quai na regulację gospodarki hormonalnej, który dzięki temu ma pomagać zajść w ciążę ? Któraś z was zażywała coś takiego ? 🙂
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. Gratuluję wszystkim które zobaczyly upragnione dwie kreseczki. Ja z mężem ponad dwa lata próbujemy zajść w ciążę z drugim dzieckiem, ale dopiero od niedawna zdecydowałam się na monitoring i badanie nasienia. U męża wyszły leukocyty z powodu przewlekłej infekcji zatok. Dostał antybiotyk i jest już lepiej, pije też więcej wody żeby plemniki mogly wydostać się w ogóle że spermy bo okazuje się że to też może być problem. W zeszłym cyklu niestety nam się nie udało, był monitorowany i stymulowany przez clomid i estrofem na koniec duphaston. W tym cyklu mam 2 jajeczka i pęcherzyki pekly zobaczymy co będzie. Strasznie bym chciała usłyszeć serduszka lub serduszko na święta:):)
 
reklama
Dziewczyny a czy znacie taki preparat jak dong quai na regulację gospodarki hormonalnej, który dzięki temu ma pomagać zajść w ciążę ? Któraś z was zażywała coś takiego ? 🙂
Mi przykładowo endokrynolog kazał odstawić Wit jakie brałam do tej pory a wdrożyć ovarin 1x1, Wit D2000, koenzym Q10 oraz acard na takim zestawie zaszłam w niecałe dwa miesiące brania wcześniej od maja przeróżne witaminy i nic
 
Do góry