reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

reklama
kurcze, jola, no szkoda że nie powiedzialas wcześniej, dolozylabyś do przesylki :(((ja bym wzięła połowe tych płaszczyków :D, i może ktoś by jeszcze się skusil na drugi ;) A tak to musze kupić tutaj i to już na gwalt, bo pogoda coraz fajniejsza będzie no i święta się zbliżają...

mam nadziejęz e ja w ramach wiosennych porządkow tez wreszcie wystawię wszystkie ciuszki z moich malych...
 
nooo zebym ja wczesniej sprawdzila czy one nadal sa dobre dla dziewczyn...:sorry2::sorry2:
Myslam ze jeszcze beda ok na teraz...a tu okazalo sie ze rekaw przykrotki....ech..jak te dzieci szybko rosna..:tak:
 
Super jola te plaszczyki ale juz widze Pauli chetna:) w sumie kupilam wczoraj kurteczki rozowe bo u nas roz kroluje a on sie z czerwinie w sumie troche gryzie!
 
miałam pytać o ubranka dla dwóch dziewczynek na lato a tu proszę basia mnie uprzedziła i te łdne letnie rzeczy od Joli kupiła:-)
Może ktoś jeszcze ma jakiś zestaw dwa razy pipka od 12-18 miesięcy na wiosnę/lato?:-)

Ja mieszkam niedaleko komisu dziecięcego gdzie regularnie podrzucam ubranka dziewczynek, z których wyrosły. Jestem zadowolona, bo na fotografowanie i robienie aukcji czasu nie bardzo mam a ubranka mi nie zalegają w domu no i grosik jakiś jest:-)
 
Iza..to super masz z tym ze mozesz podrzucic ciuszki do komisu....
Te wystawianie na allegro to niedosc ze duzo czasu zabiera jesli chce sie zrobic w miare wygladajaca aukcje to i oplaty jakie zaczeli pobierac sa strasznie wysokie..
A sama juz sie przekonalam ze lepsza aukcja rowna sie wiecej zainteresowanych..:tak: a to zanczy lepszy dochod ..;-);-)

no ja juz letnich ciuszkow prawie nie mam...
choc kilka dni temu przeszukiwalam szuflady i znalazlam jeszcze kilka slicznych rzeczy....:tak:
Takze jak znajde chwilke to na pewno wstawie jakies foteczki...
 
reklama
no to wstawiam zdjatka...:tak:
 

Załączniki

  • DSC02356.jpg
    DSC02356.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC02355.jpg
    DSC02355.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC02358.jpg
    DSC02358.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 21
  • DSC02350.jpg
    DSC02350.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC02349.jpg
    DSC02349.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC02370.jpg
    DSC02370.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC02371.jpg
    DSC02371.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC02353.jpg
    DSC02353.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC02357.jpg
    DSC02357.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC02369.jpg
    DSC02369.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 20
Do góry