reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

reklama
czy ma ktos na sprzedarz monitorki oddechu Snuza Halo ?
interesuje mnie również kupno wozeczka baby jogger city select. ( z gondolami)

oferty prosze kierowac na priv :)
 
Sprzedam dwie śliczne bluzeczki na 80 cm, nowe.
Zdj%25C4%2599cie0797.jpg


Mam też do sprzedania matę TINY LOVE kick&play.
 
Dziewczyny czy któraś z Was będzie może sprzedawać wózek Baby jogger city? Tyyyle się nasłuchałam dobrego o tym wózku, ale wszędzie tylko nowe na sprzedaż a szczerze powiedziawszy trochę drogo chodzą i zastanawiam się czy nie miałby ktoś do sprzedania używanego?
 
dziewczyny, bede sprzedawala swojego joggera citi select-jest w super stanie bo dzieciaki maja dopiero 5 miesiecy a przez okres zimy wychodzily na spacer tylko do ogrodka:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Mam po moich dziewczynach dwie pary spodni dżinsowych z H&M, rozm . 80. Spodenki byłu używane tylko przez moje dziewczyny.
Cena do uzgodnienia:)
 

Załączniki

  • DSC04600.jpg
    DSC04600.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC04601.jpg
    DSC04601.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC04602.jpg
    DSC04602.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC04603.jpg
    DSC04603.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC04604.jpg
    DSC04604.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC04605.jpg
    DSC04605.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 37
Do góry