reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

reklama
I takie wodniste, ze wsiąkają w pieluchę prawie całe?
U nas przez pierwsze dwa tyg. Kupki były ładne żółte
Kurczę, to kozę niepotrzebnie kombinuje z tymi mlekami...
 
Moim zdaniem ograniczanie diety na wlasna reke to kompletna bzdura. Moj maly ma wysypke na buzi prawie od urodzenia no i teraz kolki doszly,ale ani polozna ani lekarz nie stwierdzili zeby to bylo alergiczne i nie kazali ograniczac diety. Kolki miną a maly prawdopodobnie na buzi ma tradzik.
 
Volka, chciałabym żeby u nas to były kolki, popłakalby 3 godz wieczorem i z głowy a u nas całe noce i całe dnie to prezenie się i popłakiwanie, czasem wręcz takie żałosne zawodzenie ze płakać mi sie chce.
Jedno jest pewne, moje dieta ani nutramigen kompletnie nic nie pomogły wiec wracam do cyca i chyba pozostaje mi czekać aż samo przejdzie....
A z tymi kupkami to może rzeczywiście macie racje i nie powinnam sie tak przejmować ich wyglądem
 
Co do wysypki to moja córa przy skazie miała cała buzie w czerwońych kostkach i na brwiach skóra jej sie łuszczyla, ale ona wtedy była juz starsza chyba coś koło 5 mies miała.
 
Ania Be, pomaga na gazy? Trzeba rozcieńczać czy sam pic? Mi sie zawsze wydawało, ze to właśnie owoce powodują wzdęcia, ale jesli sok ma pomoc to ja jestem gotowa zaraz biec do sklepu:)

Niestety nie mam za dużego doswiadćzenia w karmieniu piersią bo córę karmiłam tylko miesiąc po czym zachorowałam i straciłam pokarm. Ale przy corci nie miałam żadnych problemów brzuszkowych, pomimo ze nie trzymałam żadnej diety.
 
Skora na brwiach to ciemieniucha. A skaza to polakierowane policzki i zmiany na lokciach i pod kolanami. Przepytalam szwagierki.ktora walczy z tym u swojego 11-latka. Ania B ja tez pije sok jablkowy :D.
 
reklama
Do góry