reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres i to nie przez ciążę

Dołączył(a)
30 Maj 2023
Postów
12
Hej mam takie pytanie otóż spóźnia mi się okres już 5dni. Cykle mam regularne między 29-32 (nie dłużej).
Owulację miałam mieć w maju, a partner wrócił dopiero w czerwcu i to idealnie miałam mieć miesiączkę wtedy. Akurat idealnie jej nie było, co mnie ucieszyło, ale teraz już mnie zastanawia o co chodzi. Ciąża jest wykluczona bo robiliśmy to na chwilę przed planowanym okresem, a zawsze miałam wszystko regularnie i nie wierzę że nagle przesunęła by się o 2tygodnie. Dziś zrobiłam kontrolnie test fakt popołudniu nie było to z pierwszego moczu, ale negatywny tak jak zakładałam. Jak myślicie jaki może być powód opóźnienia? Powinnam dalej czekać czy umówić się do ginekologa ?
 
reklama
Zrobiłam ponownie dziś test i negatywny po tygodniu spóźnienia. Także ciążę już wykluczam tak jak robiłam to do tej pory. Drastycznych zmian nie było u mnie, diety żadnej nowej, stres jak zawsze każdy jakiś ma ale nic takiego co by nie było miesiąc temu czy dwa. Hmm już sama nwm jakieś problemy hormonalne 🤔
 
Do góry