reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres czy ryzyko ciąży.

Bardzo dziękuje za rzetelne informacje, które zostały mi przekazane. Opisałam to bardzo dogłębnie, ponieważ szukałam odpowiedzi, czy to wszystko miało wpływ na opóźnienie regularnego okresu, ale wiem że tutaj nic, a nic się nie dowiem :)
Ciezko sie nie pośmiać czytając to, ale"
1. Jak podejrzewasz ciaze - zrob test.
2. Szanse na ciążę bez wtrysku w pochwie sa praktycznie zerowe. Plemniki nie żyją na zewnątrz i nie czekaja zeby wskoczyć do pochwy.
 
reklama
Bardzo dziękuje za rzetelne informacje, które zostały mi przekazane. Opisałam to bardzo dogłębnie, ponieważ szukałam odpowiedzi, czy to wszystko miało wpływ na opóźnienie regularnego okresu, ale wiem że tutaj nic, a nic się nie dowiem :)
Sluuuuchaj ja liczę na więcej dogłębnych informacji ! Jestem dziś tak zrypana, ten macierzyński daje ostro w kość. Może byś zaczęła nas wspierać duchowo, bynajmniej mnie i jak tak jeszcze to dobrze opiszesz to może i zbiorę chęci na jakies mizianko z mężem... hmmm bynajmniej humor mi poprawisz jak nie zachęcisz. 😅
 
Sluuuuchaj ja liczę na więcej dogłębnych informacji ! Jestem dziś tak zrypana, ten macierzyński daje ostro w kość. Może byś zaczęła nas wspierać duchowo, bynajmniej mnie i jak tak jeszcze to dobrze opiszesz to może i zbiorę chęci na jakies mizianko z mężem... hmmm bynajmniej humor mi poprawisz jak nie zachęcisz. 😅
Wszystko jest do zrobienia :D
 
Proszę Państwa wiekopomna chwila! Troll wszedł w wyższy poziom, nowy rok jowy Troll. Tytuł tego wątku powinien brzmieć: z dupy do ust- czuli jak zajść w ciążę bez zachodzenia w nią. Radzę zająć się szkoła, a nie głupotami 🤷‍♀️ i koniecznie wrócić na biologię! A tą rozprawkę dać polonistce do sprawdzenia 😅
 
Proszę Państwa wiekopomna chwila! Troll wszedł w wyższy poziom, nowy rok jowy Troll. Tytuł tego wątku powinien brzmieć: z dupy do ust- czuli jak zajść w ciążę bez zachodzenia w nią. Radzę zająć się szkoła, a nie głupotami 🤷‍♀️ i koniecznie wrócić na biologię! A tą rozprawkę dać polonistce do sprawdzenia 😅


A najlepsze u Trolli jest pytanie ostatnio, czy mogę być w ciąży, ostatni stosunek 6 tygodni temu beta poniżej 5, testy negatywne... ale może jest jakaś szansa ?
 
W podsumowaniu wszystkich wpisów, aby doszło do zapłodnienia członek musi wpuścić w Twoją pochwę swoją spermę, inaczej nie ma bata, aby doszło do zapłodnienia. A im bardziej się teraz stresujesz tym bardziej opóźniasz okres. Wyluzuj jak w trakcie seksu, pozdrawiam
 
W podsumowaniu wszystkich wpisów, aby doszło do zapłodnienia członek musi wpuścić w Twoją pochwę swoją spermę, inaczej nie ma bata, aby doszło do zapłodnienia. A im bardziej się teraz stresujesz tym bardziej opóźniasz okres. Wyluzuj jak w trakcie seksu, pozdrawiam
nie ma co tłumaczyć. Trolle zakładają fałszywe konta piszą właśnie takie głupoty i wmawiaja wszystkim ze są w ciąży.
 
reklama
Do góry