reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

Słuchajcie zapomniałam, że to ferie i zajęć nie ma i mi pasuje cały tydzień ;) ALe ja widzę środa ustalona to i ja będę na coś wege postnego....
 
reklama
Hej;-)

Dzięki Izka za PW:-)

Coś ostatnio nie mam weny na bb, dlatego nie wiedziałam o spotkanku, bo czytam cos sporadycznie... W zasadzie to nie mam chyba żadnych planów na srodę, wiec w sumie czemu nie, chętnie się z Wami spotkam, o ile nic mi nie wyskoczy:-)

Pozdrowionka:-)
 
Noo Aga,staraj sie...im wiecej nas tym lepiej:-)...Sali,przykro:-(...

A gdzie sie umawiamy,od strony Bazyliki czy od Jagiellonskiej???
 
Ja bym mogła w piątek,ale cóz jestem w mniejszości:(

Kasia a ta pizza w pizza hut to na osobe 20 zł i jesz ile chcesz po jednym kawalku z róznych rodzajów a nie sadze zeby ktoś zjadł wiecej niz jedna,ale mozna wziąsc jedna na pare;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny u mnie powiedzenie "jak nie urok to sraczka" sprawdza się w 100%:wściekła/y: myślałam, że plecy pokrzyżują mi plany ale ból nie jest jakiś tragiczny więc bym się dotelepała ale coś czuję, że rodzinne "sranie" mnie powtrzyma... boska jelitówka:angry::wściekła/y:
 
Do góry