reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

reklama
Dziewczyny ja póki co nie piszę ani TAK ani NIE bo nei wiem jak będę się czuła w środę... bo wieczory u mnie tragiczne po całym dniu jesli chodzi o te plecy...
 
Szkoda Sali :-(

Ja myślę, że gdzieś z jedzeniem bo jednak chyba trochę posiedzimy. Może jakas pizzeria? Szczerze mówiąc nie chodze więc nie za bardzo się orientuje.
 
Moze faktycznie ta pizzeria,juz kiedys bylo spotkanko,tylko plissss nie fordon;-)...a pizza hut?? maja nadal ta promocje ze za 22zl je sie do bólu wiec może tam;-),no nie wiem,piszcie...ja bede na 18sta,najwyzej sie spoznie bo jak moj M wroci do pracy(jeszcze nie wiadomo) to nie wyrobie sie na 17sta..
 
To może w Focusie. Tam jest pizza hut i promocja chyba jeszcze jest. Może byc tez 18-ta, niech się większośc wypowie.
 
Jak dla mnie to może być i Pizza Hut. Ja bym tym razem celowała w coś w miarę w centrum tak żeby wszyscy mieli dogodny dojazd/parking i żeby były duże stoliki bo trochę nas będzie:tak: ale myślę że jednak 17 będzie odpowiednia, bo wiadomo wszyscy i tak się o czasie nie zejdą i z 17 i tak zrobi się 18 :confused:. T teraz niech się wszyscy określą i potwierdzą chęć przybycia. A tak wogóle to co z Izką?? Chciała się spotkać a teraz przepadła-może wyjechała na ferie??

A jak nie pizza to ja proponuję greco na Rybim Rynku.http://www.grecja.pl/main.php?fid=464&pg=2&id_lang=0
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry