reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
ok to ja odbieram afiliacje i ewentualnie sie kilka minut spoznimy gdyby cos z pociagiem bylo nie tak.
a kto finalnie bedzie?:)
 
Super! :-) To ja już wiem co zamawiam - odwiedziłam stronkę :-p żeby zobaczyć co to za lokal i przypadkiem natrafiłam na menu :-D
 
Chrupcia, ja wprawdzie nie wpadam, ale czytam uważnie. Afiliacja napisała że jej mąż ma w niedzielę urodziny, ale potem napisała ze jednak przyjedzie w niedzielę skoro wszystkim innym to odpowiada, tak więc niedziela.
Myślałam czy by nie zajrzeć, ale ja mam do W-wy straaasznie daleko i w dodatku nigdy nie byłam, zgubiłabym się już na dworcu:-(
 
Nikita, fakt, masz kawałek drogi, ale JEŚLI byś się zdecydowała- to na pewno się Tobą zaopiekujemy i odstawimy po zakończonym spotkaniu! Więc jak coś- dawaj znać!!!:-)
 
Świetnie, w takim razie bardzo się cieszę i widzimy się w niedzielę. Tak na marginesie wydaje mi się, że dobrze by było zadzwonić i zarezerwować stolik bo to jednak niedziela i spore tłumy się kręcą, poza tym może umówimy się na jakiś znak szczególny no nie wiem np gazeta w ręku lub coś innego nie mama pomysłu, żeby nie było niepotrzebnego czajenia się czy to Wy czy nie wy. Aha to jak mogę zadzwonić i zarezerwować
 
reklama
Do góry