reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spirala domaciczna opinie

Dołączył(a)
15 Styczeń 2023
Postów
4
Czy ma któraś z was? Poleca czy odradza.? Zastanawiam się nad tym ginekolog powiedział że nie widzi przeciwwskazań alw chciałabym usłyszeć opinie od dziewczyn które stosują. Jaka cena czy założenie boli i jak jest przy współżyciu?
 
reklama
Ja mogę polecić implant. 5 minut, nie boli. Mam już go poł roku i od pół roku spokój z miesiączka. Dla mnie to akurat plus, ktoś inny może uznać to za minus
 
Ja mogę polecić implant. 5 minut, nie boli. Mam już go poł roku i od pół roku spokój z miesiączka. Dla mnie to akurat plus, ktoś inny może uznać to za minus
Opowiedz o nim coś więcej? Gdzie pod skórę to dają? W które miejsce? Jak to wygląda wgl i dobrze po tym wszystko?
 
Dostajesz znieczulenie, zaraz po nim implant masz wstrzyknięty pod skórę od wewnętrznej strony ręki pod bicepsem. Implant jest wielkości zapałki. Potem ci to ginekolog zabezpiecza i przez kilka godzin nosisz opatrunek, aby skóra sie zasklepiła, aby implant nie wyleciał. Mi się dłużej rany goją, stąd ja opatrunek zdjęłam rano, a robiłam go około godziny 16.
Wolałam w nocy nie ściągać ze względu na dziecko.
Wszystko jest okej, nic mi po nim nie dolegało, na początku dotykałam miejsca, żeby go wyczucć, ale przyzwyczaiłam się i przestałam. Implant jest ważny 3lata po tym czasie lekarz delikatnie rozcina ci skórę wyciąga go i można nowy wstrzyknac. Moje znajome chwalą sobie. Jakoś nie miałam odwagi zastosować sobie nic innego. Tabletki zażywałam kiedyś i uznałam, że nie ma sensu, bo i tak więcej dzieci nie chce.
 
Czy ma któraś z was? Poleca czy odradza.? Zastanawiam się nad tym ginekolog powiedział że nie widzi przeciwwskazań alw chciałabym usłyszeć opinie od dziewczyn które stosują. Jaka cena czy założenie boli i jak jest przy współżyciu?
Podepnę się pod temat, bo również się zastanawiam.
A nad jaką myślałaś? Hormonalna czy nie?
 
Do góry