reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Kochane nasze
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zdrówka dla was i waszych maleńkich księżniczek
buziak

a ja walczę z małą, nie chce spać w ogóle.... aby tylko przy cycku się uspokaja, jak ją się odkłada to znowu ryk idzie oszaleć, ehhhh w nocy też słabo spała, zobaczymy dzisiaj ehhh
 
Agatka, Iwonka !! no moje gratulacje :D ja juz od rana czekałam na wieści, tylko z telefonu nie miałam jak napisac :)
czekam na zdjęcia!!! będe dopiero w poniedziałek.. bo my jutro chrzciny&mai urodziny :D torcik dla Mai myszkowy juz odebrany :D hehehe :)
trzymajcie kciuki zeby w kosciele był spokój :p
a dwoje dzieci jedno z naszej klatki drugie z klatki pobok tez mają jutro z nami chrzciny :D
 
jeju!!!! cóż za cudny dzień dziś!!!

MOJE NAJUKOCHAŃSZE DZIEWCZYNKI!!!! SIHAYA, AGACYNDA OGROMNE GRATULACJE!!! BRAWA DLA WAS!!! ZDRÓWKA, POCIECHY Z MALEŃSTW ORAZ MNÓSTWO WSPANIAŁYCH CHWIL Z KSIĘŻNICZKAMI ŻYCZE!!! BUZIAKI OD NAS:* NIECH ROSNA ZDROWO, A WY WRACAJCIE DO SIŁ!!!

jeju ale jestem uhahana
:-D
 
Wrzucam zdjęcie Nadusi :) mam nadzieję że Sihayka się na mnie nie pogniewa :)
 

Załączniki

  • Img5E170348.jpg
    Img5E170348.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 33
super...nie widze zdjecia...glupia aplikacja w telefonie...g..l..u..p..i..a...
Edit.
Gosiu:-*

Cudowna dziewuszka!!!:-*:-*:-*:-*
 
Ostatnia edycja:
O jeju jeju jakie słodkości! Nadusiu jesteś cudowna! a jaką śliczną ma buźkę - w ogóle nie widać wymęczenia porodem!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuje za wszelkie gratulacje :))

Nadusia boooska :-)) slicznosci faktycznie nie eymeczona.

Anielka na mnie tuz po porodzie sie zsikala :) z impetem zaznaczyla swoja obecnosc.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 47
Do góry