reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Hej :) na chwilkę wpadam zobaczyć co u naszych ciężarówek, dzisiaj cały dzień na wysokich obrotach i powoli padam
agacynda czekamy na wieści! nie daj się kochana i opowiedz Anielce jak fajnie będzie u mamy w ramionach to może się kobitka zdecyduje :-) ale w dwupaku to na pewno już nie wrócisz ;-)
domik ja mam tak prawie co noc :baffled:
 
reklama
Pianko a co Ty wyczyniasz na wysokich obrotach? :-) caly dzien ze swoja Mlodzieza? :D
No w dwupaku napewno nie wroce hihihihi

Wiecie co, dalej mnie ta reka boli... Juz nie wiem czym posmarowac. Zaraz po scianach zaczne chodzic.
 
no to kciuki Agacyndo!!
w szpitalu jest tak ze dzisiaj przyjma Ciebie do szpitala a jutro najwczesniej zazna cos robic np.indukcje.Nie wiem jak to wygla w weekendy u Ciebie w szpitalu.U mnie nie ma.planowanych ciec ani prowokacji.Wiadomo jak cos byloby nie tak to wtedy znaczenia nie ma ani dzien ani godzina.Dawaj nam koniecznie znac!

ja zaraz jade z mala na szczepienia...znowu pdwnie goraczkowac bedzie...wrrr
 
Domik no bawi się Naduska, bawi... mam nadzieję, że już niedługo...
Utul od ciotki Lenkę do snu:) mam nadzieję, że dziś juz bardziej się wyspałyście...

Ineska a Wiktorek co to za nocne hece wyprawia? może na wspomnienia go wzięło;)

Agacyndka też bym chciała już w nd być z Malutką w domu:( weź mnie ze sobą do szpitala...pliiiisssss...
Mi po wtorkowym ranku brzuszek opadł, więc ja naprawdę chęęęęęętnie sobie urodzę...;)
A Ty się kochana nie martw, cesarki nie będzie, urodzisz sobie sn cudną Anielcię... ochh... ale Ci fajnie.. to już tuż tuż...:)

Noelle powodzenia na szczepieniu!! oby się obyło bez reakcji na nie.
 
Agus nie pamiętam dokładnie ale wiem, że u szwagra córom dawało się rozgniecionego banana już takim maliznom bez ząbków więc pewnie w okolicy 4-5 miesiąca. Sama dość często się dziewczynkami zajmowałam to pamiętam. Na pewno był to drugi owoc po jabłuszku.
 
reklama
Fajna taka zabawa smakami i testowanie;) już bym tak mogła hehe...

Agacyndka... wstajemy... naciesz nas jeszcze swoją obecnością:) no chyba, że rodzisz już;>

Mamuśki a jakie Wasze pociechy miały/mają zawieszki/zabawki do wózka - jeśli mają w ogóle?

Jeszcze szukam pomysłu na prezent urodzinowy dla trzylatki... jakieś podpowiedzi?? Tak się zastanawiam nad naszą Domik czy jej nie uaktywnić;) ale to jest ciężka sprawa ze względu na mamę trzylatki, która jakoś nie ma serca do strojenia swojej księżniczki...
Domik jak tam stoisz z zamówieniami?? masz obecnie dużo pracy??
 
Ostatnia edycja:
Do góry