reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Bez urazy ale chyba Anielka ma was w nosie hehehehehehehe za malo sie staracie :-))

Noelle wpraszam sie na kawe :-) dobra masz? :p

Sihayko jak Ty tam? Dala sie Nadusia wyspac mamie? :))


Dzisiaj Anielka nie dostaje pozwolenia na wyjscie. Bo matka chce masterchefa ogladnac :)) hehehehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny :-)
PAULINKO Ty kochana chociaż masz już jedno dzieciątko, ja powoli tracę nadzieje, że będę mieć swoje :-:)-:)-(
Anielka nie daj się prosić i pokaż się ciotkom w realu coooooooooooooooooooooooooo :confused::-D:-D:-D
SIHAYA jak tam :confused:
NOELLE szkoda, że musisz już do pracy iść :-(
a mnie cosik dzisiaj podbrzusze boli, ale to tak mocno, że nawet na rower nie poszłam :dry:
pozdrawiam Was kochane :*
 
No wlasnie Sihayka!!!!!!!!!!

Asitko to wez moze sobie jakas rozkurczowa tabletke na brzuszek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jeeeeestem....:) w dwupaku a jakże!:]
już piszę...


Paulinko spokojnie kochana, myśl pozytywnie:) doczekasz się dwóch kreseczek!! w końcu tyle co wznowiliście staranka po przerwie... daj Wam troszkę czasu:) Miki wykiełkował na super faceta to kolejna fasolka też wykiełkuje:)

Asitko a Ty nie trać wiary:* nie pozwalam!!

Agacyndka Nadusia dała tym razem wyspać się mamie ale za to od południa wbija się centralnie w nerw kulszowy i mam pełnoobjawową rwę:] najlepiej mi jak się nie ruszam;) więc dziś całe popołudnie przeleżałam...

Dobra wiadomość jest taka, że zakupiłam dziś następcę mojego laptosia i już mogę swobodnie klikać z Wami nawet na leżąco, nie czekając aż m. zwolni swój komp;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehehe... no starałam się rozpakować... wczoraj mini urodzinowy zlot zorganizowałam, jako że mogę się ruszać to się poruszałam również z m.;) no ale jakoś na razie tylko rwa się objawiła, a Nadusia skubana dalej w ukryciu;)
 
Do góry