reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Mój Oliś ma 13 miesięcy i waży 6200 mierzy 71 cm


Nie przejmuj sie:-)Ja tez slysze rozne opinie i widze zdziwienia na twarzach jak mowie ile waza moje coreczki:no:
Wiktoria byla wazona 28 stycznia i miala 6850 i 73cm
Klaudia byla wazona 21 stycznia i miala 6655 i 71cm
 
reklama
No ja jako dziecko byłam mal 2400 sie urodziłam i też do nastu lat mało i jak szczypior wyglądałam...............:-D:-D
Moje dziecię je tyle że wszyscy są w szoku gdzie on to mieści:confused::confused::confused:
Ale i tak jesteśmy po kontrolą Poradni Zaburzeń Metabolicznych

dowikla
Widze że Twoje bliźniaczki tęz się maleńkie urodziły.............który tydzień?
U mnie 36/37 był jak Oliś sie urodził
 
E-STERA:-)
Moje dziewczynki urodzily sie w 34tyg ale wedlug lekarzy i wymiarow w 31/32.
My jestesmy pod opieka gastroenterologa i wlasnie jestemy w trakcie badan.Podejrzewaja u moich dziewczynek ZZW bo one tez potrafia duzo zjesc:tak:
A ja do dzisiaj do grubych nie nalezy hihihi

A jaki duzy urodzil sie Twoj synus?
 
Oliś się urodził w 36/37 tygodniu z wagą 2225 i 48cm...ale w 34/35 tygodniu wzrost sie zatrzymał-hipotrofia wewnątrzmaciczna no i ospę miłamw ciazy w 9 tygodniu
A co to jest ZZW?Refluks?
 
Ostatnia edycja:
Mój synek ma troszke ponad 6 miesiecy i wazy dokladnie 9 kilo,wzrost cos kolo70 dokladnie nie wiem,ale nosi ubranka na 72,duzy byczek z niego i ciężki
 
reklama
witam :) moje Słoneczko za pięć dni skonczy 6miesiecy i wazy jakieś 9,1kg. nie wiem ile mierzy ale ubranka nosi na 74. jeszcze nie dawno był taki kluseczek ale od jakiegoś miesiaca wyciąga się w górę zgubił brzuszek i jest duży jak na swój wiek. pozdrawiam:)
 
Do góry