reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacery z tygodniowym maluszkiem

Dołączył(a)
12 Grudzień 2023
Postów
11
Witam wszystkie lipcowe mamy mam do Was pytanie. Tydzien temu urodziłam synka. W ubiegłą środę wyszłam że szpitala. Wychodzimy z nim na dwór od wczoraj, tak kazała położna dopiero późnym popołudniem tak koło 17 kiedy na podwórku zrobi się cień. Zastanawiam się tylko jak dlugo one mogą trwać. Mieszkamy na piętrze w domu jest skwar. Na dworze po południu jest już znośnie i chciałabym wykorzystać jak najdłużej czas na dworze ale nie wiem czy np. dobra godzinka dla takiego maluszka nie zaszkodzi
 
reklama
Dokładnie tak jak wyżej gdy chłodniej można i do oporu byle by nie wychodzić w szczycie upałów
 
Do góry