reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz w kupie niemowlęcia

Dołączył(a)
4 Czerwiec 2024
Postów
1
Pomocy! Jak wygląda śluz w kupie niemowlaka? Czy tak jak na załączonym obrazku? Moja 3-miesięczna córeczka robi takie właśnie lepkie i ciągnące się kupy i odchodzę już od zmysłów, bo nie wiem czy są prawidłowe, czy to jednak jest duża ilość śluzu. Według pediatry śluz powinien być bezbarwny, ja jednak mam wątpliwości. Liczę na pomoc bardziej doświadczonych Mam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pomocy! Jak wygląda śluz w kupie niemowlaka? Czy tak jak na załączonym obrazku? Moja 3-miesięczna córeczka robi takie właśnie lepkie i ciągnące się kupy i odchodzę już od zmysłów, bo nie wiem czy są prawidłowe, czy to jednak jest duża ilość śluzu. Według pediatry śluz powinien być bezbarwny, ja jednak mam wątpliwości. Liczę na pomoc bardziej doświadczonych Mam.Zobacz załącznik 1638128Zobacz załącznik 1638129Zobacz załącznik 1638130

Po pierwsze wykasuj te zdjęcia bo w aplikacji wyświetla się od raz po wejściu w nią na głównej stronie. A ktoś rano przy śniadaniu może nie mieć ochoty na takie widoki
 
Pomocy! Jak wygląda śluz w kupie niemowlaka? Czy tak jak na załączonym obrazku? Moja 3-miesięczna córeczka robi takie właśnie lepkie i ciągnące się kupy i odchodzę już od zmysłów, bo nie wiem czy są prawidłowe, czy to jednak jest duża ilość śluzu. Według pediatry śluz powinien być bezbarwny, ja jednak mam wątpliwości. Liczę na pomoc bardziej doświadczonych Mam
Po drugie Link do: Kupka dziecka od narodzin do pierwszego roku życia
I lekarz ma rację skoro nie ufasz lekarzowi to go zmień. Ramdomowi ludzie na forum nie powinni diagnozować
 
Do góry