reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Agatulka oooo, to bardzo blisko.....;-)

Ewciu te 10 tyg szybko mineło....;-)

S już pojechał a ja sprzątam.....;-)
 
reklama
beciu ty nasz słomianko,,,,znowu los samotnosci,,ja do neidzieli bede słomianka,,,na 4 tygodnie,,,
pozdrawiam,,
 
damy radę hehehhe a mamy inne wyjście heheheh
jeny do sierpnia jeszcze tak daleko oby pod koniec czerwca lub w lipcu mężuś wpadł bo jednak ciężko tak sama w 4 ścianach sa dzieci ale wiadomo ona po 20 śpią a ja hmm co mi zostaje obgarniam i ide też do wyrka
potem juz go nie wypuszczę przez jakiś czas hehehhe nacieszę sie i wtedy może jechac heheh jak sie okaże ze bedzie praca wyjazdowa
 
hej wam
becuiuu oczywiscie,ze banda slomianek da sobe rde,,przeciez to dzielne babeczki...

ja z m jedziem sobie gdzie z synkiem..
buziaki paa
 
Witajcie kochane:) Mnie chyba też można określić tym mianem... Mąż cały tydzień jest w delegacji, zjeżdża tylko w weekendy.... No i dzwoni:) Pozdrawiam was serdecznie:D
 
Cześć laseczki

Ewciu więc korzystaj.....;-)

Agatulka mój mąż nie ogląda meczy, ajak jedzie na statek to ciągle siedzi na medicalu.
Prędzej to bym powiedziała że na necie siedzi.....;-)

A u mnie lipa- @ przyszła rano. Czyli 8 cykl starań zaliczyłam i skończył się I. Teraz czekam na spotkanie z mężem i ruszamy dalej do roboty.

DOBRANOC
 
reklama
hej wam
Ja słomianka dzisiaj od 5 rano,,,juz amz pojechal
wraca 21 czerwca,,czyli za 4 tygodnie,,jak ja juz ebde miaal wakacje...superrrrr

Teraz na Bb czas sie pokrecic
pozdrawiam,,,
 
Do góry