reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skrzep zwykły czy poronienie?

Dołączył(a)
5 Lipiec 2024
Postów
2
📍!Uwaga nie przyjemne zdjęcie!📍
Jakiś czas temu zaczęłam przyjmować antykoncepcję No i ostatnio miałam mieć badanie ginekologiczne i znikąd pojawiło się obfite krwawienie ale bez bólu tak jakby okres ale moja miesiączka powinna być dopiero za 10 dni.Oczywiście krwawienia nie są regularne ale zaniepokoił mnie duży skrzep Oraz dziwny zapach.Czy mógłby to być pęcherzyk który zawiastowałby poronienie? Próbuje „delikatnie” przedstawić to zdjęcie ale tylko takie zrobiłam szybko i w szoku spuściłam wodę w toalecie.Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło
 
reklama
Moim zdaniem to zwykły skrzep, ale mogę się mylić. Obfite krwanie niekoniecznie oznacza poronienie. Mogłaś mieć np.jakąś cystę, która pękła. Niestety tylko USG wyjaśni sytuację. Ja dużo krwawiłam, a poroniłam po 2 tygodniach krwanieniach. Pęcherzyk się odkleił. Nie katuj się, tylko idź jutro do ginekologa.
 
📍!Uwaga nie przyjemne zdjęcie!📍
Jakiś czas temu zaczęłam przyjmować antykoncepcję No i ostatnio miałam mieć badanie ginekologiczne i znikąd pojawiło się obfite krwawienie ale bez bólu tak jakby okres ale moja miesiączka powinna być dopiero za 10 dni.Oczywiście krwawienia nie są regularne ale zaniepokoił mnie duży skrzep Oraz dziwny zapach.Czy mógłby to być pęcherzyk który zawiastowałby poronienie? Próbuje „delikatnie” przedstawić to zdjęcie ale tylko takie zrobiłam szybko i w szoku spuściłam wodę w toalecie.Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło
Jakiś czas temu zaczęłas brać anty tzn ile temu?

Btw zdjęcie w komentarzu albo wytnij, bo inaczej ludziom się wyświetli do śniadania i będą na pewno zachwyceni.

Przy prawidłowym braniu tabletek nie występuje miesiączka, tylko krwawienie z odstawienia. Nie ma też możliwości ciąży.

Miałas mieć badanie tzn miałaś czy nie miałaś?

Ginekolog nie ma żadnej szansy zobaczyć czy to bylo poronienie czy nie 🤷‍♀️
 
Moim zdaniem to zwykły skrzep, ale mogę się mylić. Obfite krwanie niekoniecznie oznacza poronienie. Mogłaś mieć np.jakąś cystę, która pękła. Niestety tylko USG wyjaśni sytuację. Ja dużo krwawiłam, a poroniłam po 2 tygodniach krwanieniach. Pęcherzyk się odkleił. Nie katuj się, tylko idź jutro do ginekologa.
Dziękuje za odpowiedz
 
Do góry