reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja tego rogala mam takiego krotkiego i z czasem pewnie bede musiala kupic inny. Kolejne usg mam dopiero 16marca a juz mysle o tym co z dzidzia czy wszystko ok. Jakbym chociaz te ruchy czuła to bylabym spokojniejsza.. czekam bo zaraz ma szwagierka przyjsc ktora jest juz w 23tc i ma usg 4d ale jej zazdroszcze! Pozdrawiam :)
Ja również mam wizytę 16 marca i chyba już polowkowe będę mieć bo będzie 19+5 ;)
 
reklama
U mnie bedzie rowny 18 wiec nie wiem czy kaze mi przyjsc po 2tygodniach czy wtedy w 22:) w kazdym razie do 16marca bedzie sie dluzyc:p
 
Okasia-jest lepiej,przede wszystkim psychicznie bo maleństwo kopie coraz mocniej i częściej to daje mi nadzieje że wszystko będzie dobrze.
Kassia-nadal 2,5kg na minusie, w 6tyg. Przytylam tylko 1,2kg. Wszystko okaże się na usg tzn.czy dziecko prawidłowo sie rozwija.
Hellevoet-dobrze ze z dzidzia okey:) u mnie 11.03 wizyta i wedog apki i poloznej yo bezzie koniec 20/początek21tc
 
Dziewczyny z de , ja do Was z nietypowym pytaniem, wiecie może gdzie przyjmuje polski ogólny lekarz, nie ginekolog ..? Na terenie Niemiec oczywiście. Chodzi mi bardziej o centrum Niemiec :)
 
Dziewczyny pomocy ... Co na alergię ? Zalewa mnie katar i oczy chcą się wyłzawić, ledwo oddycham ... Gin nie odbiera..
 
Witam nie piszę cały czas ale poczytuje Was kiedy tylko mogę..
Ja mam prenatalne jutro boję się.
Pobolewa mnie podbrzusze i mdłości ciągle są czy któraś męczy się jeszcze z nimi?
 
Polcia z dziąsłami trzeba uważam mogą swędzieć bo ukrwienie teraz inne


Pierwsze dziecko- super proszek Eko i takie tam, drugie dziecko dobry proszek dziecięcy po 2 miesiącach z naszymi pranie, a teraz się zastanawiam czy kupowac te Eko proszki dziecięce i tak dużo chemii nie używam

Więc Dominika tekst który udostępniłaś cos ma z mojego myślenia hahahaa


Hellevoet kciuki za wizyte trzymam (i doczytałam że po wizycie jestes super że wszystko dobrze!)

Okasia zdrówka! Ja też się dzis inhalowałam –już prawie na finiszu choroby jestem

Przy córce na początku nie miałam rogala, ale przy któryms problemie laktacyjnym w poradni babka poleciła mi super pozycję do karmienia i własnie rogala- myślałam że padnę ze smiechu- ale: laktacje odzyskałam, a rogal mega wygoda ! jak skonczyłam karmic to był moją ulubioną poduszką! Przy drugim się nawet nie zastanawiałam ;) teraz tez zakupię :)

chyba wózek fajny wyczaiłam pojutrze pojadę obejrzeć go na żywo a nie tylko w necie

piszecie o kilogramach mi każda waga pokazuje inaczej i wybieram wariant optymistyczny hahahahahaha
 
Kasia dodzwoniłam sie do gina kazał mni wziąć aerius wzięłam i oddycham. Okropne. Mam przerypaną alergię min na leszczynę a ta pyli od stycznia a wieje jak diabli i ledwo żyję ... Aż sie boje wiosny ale jak któraś z was ma jakieś sprawdzone sposoby napiszcie proszę. Nie chce brać tych syfow bo sa mocne a tak o wodzie morskiej to sie uduszę...
 
reklama
Majku, załamałaś mnie. Ja w tym roku miałam się szykować na odczulanie, ale maluch szczęśliwie pozmieniał wszytskie plany. Mam taką alergię, że jak zaczyna się w kwietniu to kończy w październiku, chyba wszystko mnie uczula :/ Wszyscy mówili, że w ciąży i po ciąży powinna ustąpić :/
 
Do góry