reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja powiem Wam, ze czasami czuje zmeczenie. Bo praca, caly dom ogarnac, dziecko. Czasami nieprzespana noc jak mala zachoruje. Mam dni, ze nie chce mi sie isc do pracy. Ale my mamuski zawsze damy rade. Tak wiec zaraz daje "glowe do gory " i lece dalej :-)
 
reklama
tamtusia, proszenie się o pensję ćwiczyłam z byłym pracodawcą męża, tydzień przed i tydzień po wypłacie nadal trzymały mnie nerwy. To jest obrzydliwe i nie mam litości dla takich osób! Jeśli zatrudnia poniżej 20 osób i minie 30 dni zwolnienia lekarskiego to pieniądze zacznie wypłacać Ci ZUS, a tam już nie ma takiego problemu, trzymam kciuki abyś odzyskała zaległe pieniądze jak najszybciej! Dokładnie wiem co czujesz i przykro mi, że w ciąży taka kretynka naraża Cię na dodatkowy stres.
Trzymam też kciuki za wizytę, koniecznie zdaj relację! :)
 
co myslicie o takim wózku miała może któraś albo ktoś bliski thttp://allegro.pl/raf-pol-wozek-largo-3w1-gleboki-spacer-fotelik-i5074483493.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=66011

ja sie własnie zastanawiam podoba i sie ale najwazniejsze by był wygodny i dobry
 
A ja ostatnio się męczę strasznie z tym żołądkiem ale w środę wizyta i mam nadzieję że mi zmieni te żelazo bo to chyba od niego się wszystko zaczęło :(

Ja też staram się wyczuć już jakieś ruchy ale jeszcze nic nie czuje i czekam z niecierpliwością :)
 
BASIENKA28 - mój m to by już pewnie awanturę robił w takiej restauracji :-D dobrze że się nie zatrułaś. ważne, ze miło spędziliście czas.

Fimka - ja też ostatnio na 0 wyszłam...

helleovet, Fimka - oj, ja też zawsze kładłam dzieci wcześnie spać, żeby mieć wieczór dla siebie. o 20 już spali.
teraz są starsi, więc juz nieco inaczej, ale też staram się żeby o 21 spali.
Fimka - mój młodszy tak miał, ze spał o 19, a w ciągu dnia minimum 3 godziny :-D tylko ze wstałam wcześnie, bo przez pierwszy rok około 5:30 - 6:00 :baffled: potem już się dostosował do rodziny :-) :)
teraz obydwaj wstają codziennie 6:15, bo starszy do szkoły, a młodszego muszę również zabrać, bo sam nie zostaje w domu. chyba że m jest to on zawozi starszego, z my jeszcze spimy.

Mika06 - a jak CI to obciążenie glukoza wyszło?

okasia - jeszcze wcześnie. ja w pierwszej ciąży koło 21-22 tyg dopiero czułam ruchy, a w drugiej koło 16-17.

tamtusia - współczuję jeszcze tych nerwów z pracodawcą :sad:

co do związków to my w tym roku 8 po ślubie I 16 lat razem. :wink::rolleyes2:


ja mam jutro usg I strasznie schizuję czy wszystko jest ok, same czarne myśli ostatnio :sad: jeszcze jakieś koszmarne sny mi się śnią... jak ja dotrwam do jutra to nie wiem....
 
Sny to ja też mam przedziwne ale tym się nie martwię. Ja tez jutro wizyta i czekam na stwierdzenie że wszystko w porządku :)
 
co myslicie o takim wózku miała może któraś albo ktoś bliski thttp://allegro.pl/raf-pol-wozek-largo-3w1-gleboki-spacer-fotelik-i5074483493.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=66011

ja sie własnie zastanawiam podoba i sie ale najwazniejsze by był wygodny i dobry
wydaje sie byc bardzo ok- mi sie podoba ale najlepiej jakbys do sklepu pojechala i zobaczyla na zywo a wtedy najwyzej na allegro zamawiala- ja tak zrobilam bo w wrealu zupelnie inaczej zcasem wygladaja

ja mam jutro usg I strasznie schizuję czy wszystko jest ok, same czarne myśli ostatnio :sad: jeszcze jakieś koszmarne sny mi się śnią... jak ja dotrwam do jutra to nie wiem....
bedzie dobzre nie ma co sie nakrecac. ja za tydzien wizyta ehhhhhhhhhhhhhhhh.

ja mam straszne wzdecia wieczorami i gazy- naparwde okroppne i nie wiem co na to. moze samo pzrejdzie po prostu. brzusio wieczorami pobolewa, cycki jakby mniej.
gulasz mi pyrczy na gazie :p
 
Ja mam już dość tych cholernych wzdęć. Męczyłam się już wystarczająco długo, a teraz mam je od samego rana i strasznie boli mnie brzuch. Basta! Kupiłam espumisan i mam nadzieję, że pomoże. Jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby na wzdęcia, poza farmakologicznymi, to chętnie skorzystam. Wczoraj w nocy godzinę masowałam brzuch, bo tak bolał, że nie mogłam zasnąć. Co ciekawe nie jem i nie piję nic co mogłoby wzmagać wzdęcia. Mam straszną ochotę na kalafiora, ale jak pomyślę o samopoczuciu po jego zjedzeniu to mi się odechciewa :/
 
reklama
Ja na szczęście już nie wymiotuje :) a co do ruchów to ostatnio moja dzidzia tak wypiela dupke, że miałam takie zgrubienie ze dało się to spokojnie wyczuć na brzuchu tym bardziej ze leżał tak ze 4 minuty :)
Dzisiaj poczułam dokładnie to samo! Czułam jak się układa w środkowej części tylko bardziej po prawej stronie, więc jestem pewna, że nie pomyliłam tego z czymś innym :) Takie parcie na brzuch. Już kiedyś czułam lekkie kopnięcie, ale nie byłam pewna czy to to, ale teraz już wiem :) Ale radocha Go poczuć. A jutro wizyta.
 
Do góry