reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dużo Nas takich ;-) a razem z kilkoma innymi Niemcy, poza tym Anglia, Holandia :p jakies pytania?

Miała ktoras może ciążowe leginsy z H&M? Bo kusza mnie z racji, iż nie mam żadnych bez gumki w tym momencie, a te się juz nie nadają :/

Kryzys mam. Poważny. Przez czekanie na wizytę, poranne i wieczorne mdłości i R. cale dnie w pracy. Aktualnie ze sobą nie mieszkamy, widzieliśmy się w niedziele, a ja swiruje... nie lubię tęsknić, nie wiem jak wy wytrzymujecie takie długie rozlaki.

Ja też mam kryzysy teraz od siedzenia w domu sama, wcześniej z mężem praktycznie się nie rozstawalismy bo nawet pracowaliśmy na te same zmiany i na tym samym dziale a teraz jak idzie do pracy to normalnie odczuwam jakby wieczność go nie bylo. ..zostaje tylko skype z rodziną i ze znajomymi inaczej na pewno by było jakbym była w Polsce i ten czas by można sobie zagospodarować po galeriach sąsiadkach rodzinie i znajomych :) tu mi tego brakuje....takiej polskości i dlatego czasami łapie doła....ale pocieszam się że jest jeszcze ta motywacja na odkładanie kasy na domek i czekam na ten powrót to będzie dopiero cudowny moment mimo że to potrwa pewnie jeszcze parę lat ....no ale cóż taka przyszłość
 
reklama
Dużo Nas takich ;-) a razem z kilkoma innymi Niemcy, poza tym Anglia, Holandia :p jakies pytania?

Miała ktoras może ciążowe leginsy z H&M? Bo kusza mnie z racji, iż nie mam żadnych bez gumki w tym momencie, a te się juz nie nadają :/

Kryzys mam. Poważny. Przez czekanie na wizytę, poranne i wieczorne mdłości i R. cale dnie w pracy. Aktualnie ze sobą nie mieszkamy, widzieliśmy się w niedziele, a ja swiruje... nie lubię tęsknić, nie wiem jak wy wytrzymujecie takie długie rozlaki.
Ja również DE :) A jakie miasto ? Pierwsza ciaza czy kolejna pociecha ? :) w sumie właśnie muszę się przyznac, że jestem tu zaledwie pół roku, nie znając za bardzo języka, i co tu dużo mówić, jestem przerażona porodem i wszystkimi formalnościami :(
 
Hellevoet powodzenia na badaniu no i mąż się ucieszy z niespodzianki filmowej

Happy mama ale fajnie kochana!

Majku ty piszesz o połówkowym to standard- głowa do góry!


Nati ja mam leginsy z hm! sa mega wygodne!!!! troszku cienkie więc na lżejsze dni że tak powiem
ale chyba zimy juz nie będzie

a u mnie synek chory, wiec pół dnia dla alergika inhalacje i usługiwanie, jestem wypompowana......
 
Ja też mam kryzysy teraz od siedzenia w domu sama, wcześniej z mężem praktycznie się nie rozstawalismy bo nawet pracowaliśmy na te same zmiany i na tym samym dziale a teraz jak idzie do pracy to normalnie odczuwam jakby wieczność go nie bylo. ..zostaje tylko skype z rodziną i ze znajomymi inaczej na pewno by było jakbym była w Polsce i ten czas by można sobie zagospodarować po galeriach sąsiadkach rodzinie i znajomych :) tu mi tego brakuje....takiej polskości i dlatego czasami łapie doła....ale pocieszam się że jest jeszcze ta motywacja na odkładanie kasy na domek i czekam na ten powrót to będzie dopiero cudowny moment mimo że to potrwa pewnie jeszcze parę lat ....no ale cóż taka przyszłość
Kurczę jak czytam twoja sytuację widzę siebie. Mam taki sam problem, kryzysy nuda, tyle że ja jestem za granicą i nawet nie mam tu przyjaciół :( również pracowałam z narzeczonym, a teraz spędzamy mało czasu razem :( jak Ty to wytrzymujesz wszystko ?
 
Mi przepisał na grzyba Namatycyna dopochwowo 20 tabletek...

Nic mnie nie swedzialo, ale coś mi nie grało bo miałam dużo wodnistego śluzu i dość sporo więc to był jedyny objaw.
Jutro mocz jestem ciekawa czy jeszcze do tego mam zapalenie...
 
Koficzka lekarz nie pozwolił nagrywać bardzo żałuję bo m aż by się ucieszył. Dostałam tylko zdjęcie więc chociaż tyle. może następnym razem u ginekologa się uda
 
Kurczę jak czytam twoja sytuację widzę siebie. Mam taki sam problem, kryzysy nuda, tyle że ja jestem za granicą i nawet nie mam tu przyjaciół :( również pracowałam z narzeczonym, a teraz spędzamy mało czasu razem :( jak Ty to wytrzymujesz wszystko ?
Jakoś staram się nie myśleć tyle o tym tylko bardziej na pozytywnie i zająć się teraz przygotowaniami do porodu i nowego członka rodziny :) też jest to moja pierwsza ciąża :) nie mogę powiedzieć że wyczekana bo jak tylko podjęliśmy decyzję o dziecku to od razu za pierwszym razem się udało :) byłam przeszczesliwa :)
Od większego miasta Erfurt mam 50 km - thuringen :)
 
Jakoś staram się nie myśleć tyle o tym tylko bardziej na pozytywnie i zająć się teraz przygotowaniami do porodu i nowego członka rodziny :) też jest to moja pierwsza ciąża :) nie mogę powiedzieć że wyczekana bo jak tylko podjęliśmy decyzję o dziecku to od razu za pierwszym razem się udało :) byłam przeszczesliwa :)
Od większego miasta Erfurt mam 50 km - thuringen :)
To tylko Ci gratulowac, że od razu się udało :) a wcześniej zanim zaszlas w ciążę to miałaś jakieś problemy z jajnikami czy cos, czy byłaś zdrowa ? :) a jak masz na imię w ogóle :) ? A apropo miejscowości to jaka nazwa dokładnie, można znam :)
 
reklama
Macie moze uczucie zimna wieczorami, bo ja niestety tak. Albo mam na zmiane raz cieplo raz zimno jak przy menopauzie :-) Dzisiaj jak wracalam z zakupow to bylo mi tak duszno, ze oddechu nie moglam zlapac :-)
 
Do góry